Niedawny komentarz serwisu YouTube sprawił, że fani są niemal pewni trzeciego trailera GTA 6. Korporacja mogła jednak tylko podpiąć się pod hype na ową grę Rockstar Games.
Jak niedawno poinformowali nas twórcy GTA 6, zamówienia przedpremierowe tej mocno wyczekiwanej produkcji ruszą 25 czerwca 2025 roku. Jednocześnie fani podejrzewają, że tego samego dnia otrzymamy trzeci trailer gry. Owe spekulacje jeszcze bardziej podsycił głośny komentarz serwisu YouTube.
Wspomniany komentarz giganta opublikowany został (jakżeby inaczej) na YouTubie, pod drugim zwiastunem szóstej odsłony GTA. Składa się on z krótkiego zdania: „Prawdopodobnie będziemy zajęci 25 czerwca”. Kanał opublikował go 18 czerwca, czyli w dniu zapowiedzi przedsprzedaży i ujawnienia okładki.
Wielu fanów wzięło te słowa jako potwierdzenie nadejścia nowego trailera. Choć w owych domysłach może być sporo prawdy, warto podejść do nich powściągliwie. Wielkie korporacje zazwyczaj lubią zabierać głos w głośnych tematach, żeby niejako pokazać swoją „ludzką twarz” i ocieplić wizerunek.
W tym przypadku YouTube przypuszczalnie mógł zażartować, że wielu pracowników we wskazanym dniu będzie skupionych na zakupie GTA 6 w preorderze, więc użytkownicy powinni być wyrozumiali, gdyby zgłaszali problemy. Mimo wszystko miejmy nadzieję, iż firma ma lepszą wiedzą o planach Rockstar Games i rzeczywiście dostaniemy świeże ujęcia z Vice City.
Do tej pory Rockstar przygotował dwa zwiastuny „szóstki”, które ukazały się na YouTubie odpowiednio w grudniu 2023 roku oraz w maju 2025 r. Rozpoczęcie przedsprzedaży byłoby zatem idealną okazją, aby wypuścić kolejny materiał, rozkręcając tym samym na dobre marketingową machinę.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
Więcej:Karty graficzne znowu mają zdrożeć. AMD może podnieść ceny Radeonów RX 9000 nawet o 15%

Autor: Maciej Gaffke
W GRYOnline.pl zajmuje się głównie newsowaniem. Ukończył filologię polską (I stopień) oraz krajoznawstwo i turystykę historyczną (II stopień) na Uniwersytecie Gdańskim, co wiążę się z jego innymi, „pozagrowymi” zainteresowaniami – historią, książkami, podróżami. Jeśli zaś chodzi o same gry wideo – kiedyś wielbiciel FPS-ów, teraz nawrócony na przygodowe gry akcji. Poza tym interesuje się też bijatykami (szczególnie Mortal Kombat), RPG-ami oraz wszystkimi tytułami nastawionymi na pojedynczego gracza. Od czasu do czasu lubi również pograć w tenisa, siatkówkę czy piłkę nożną. Dumny mieszkaniec Pomorza i Pucka.