Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2015, 01:55

autor: Draug

Trackmania Turbo – powstaje nowa odsłona szalonych wyścigów

Po dwóch latach przerwy firma Ubisoft wróciła do wyścigowej serii Trackmania, zapowiadając na targach E3 jej kolejną odsłonę, opatrzoną podtytułem Turbo. Zaoferuje ona cztery środowiska i tyle samo odmiennych stylów rozgrywki. Gra powstaje z myślą o PC, XOne i PS4, a jej premiera nastąpi przed końcem bieżącego roku.

Na tegorocznej konferencji Ubisoftu na E3 wyjątkowo obrodziło grami wyścigowymi. Sczególnie przyjemną niespodziankę sprawiła nam Trackmania Turbo – pierwszy od dwóch lat znak, że szalona wyścigowa seria Trackmania nadal żyje i ma się dobrze. Nowa odsłona zaoferuje cztery środowiska, w których będziemy bić rekordy na zakręconych trasach, a każde z nich zaoferuje nam odmienną formę rozgrywki – jak dotąd (na pierwszym trailerze, widocznym powyżej) widzieliśmy superszybkie formuły i samochody rajdowe. Studio Nadeo (ojcowie cyklu) przygotuje 200 tras, ale ich liczba będzie w praktyce nieskończona, jako że gra jak zawsze zostanie zaopatrzona w rozbudowany edytor i możliwość dzielenia się twórczością z innymi graczami. Co więcej, wystarczy jedno kliknięcie, a program na poczekaniu wygeneruje dla nas losowy tor. Na uwagę zasługuje także tryb podwójnego kierowcy, w którym dwóch graczy będzie sterowało jednocześnie jednym samochodem – ale nie zdradzono, jak dokładnie ma to działać.

Trackmania Turbo powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera omawianego tytułu ma nastąpić 26 listopada 2015 roku.

Stara, dobra Trackmania – kolorowa, szalona i zawrotnie szybka. - Trackmania Turbo – powstaje nowa odsłona szalonych wyścigów - wiadomość - 2015-06-16
Stara, dobra Trackmania – kolorowa, szalona i zawrotnie szybka.