Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 25 listopada 2020, 10:07

autor: Aquma

Total War Battles: Warhammer zapowiedziane, grę napędza Unreal Engine

Deweloperzy z chińskiej firmy NetEase stworzą Total War Battles: Warhammer – mobilną odsłonę fantastycznego cyklu strategicznego brytyjskiego studia Creative Assembly.

W SKRÓCIE:

  1. zapowiedziano Total War Battles: Warhammer;
  2. będzie to mobilna odsłona znanego cyklu strategicznego;
  3. gra zostanie stworzona przez firmę NetEase, we współpracy z Creative Assembly i Segą.

Firmy NetEase, Creative Assembly i Sega zapowiedziały grę Total War Battles: Warhammer – mobilną odsłonę kultowej serii strategicznej, której akcja rozgrywa się w znanym uniwersum fantasy. Produkcja trafi na urządzenia z systemami iOS oraz Android. Zaprezentowano także pierwszy trailer, który znajdziecie poniżej.

Total War Battles: Warhammer będzie strategią, w której zajmiemy się zarówno taktycznym zarządzaniem jednostkami w bitwach, jak i kierowaniem frakcją w skali makro (np. prowadząc dyplomację). Tryby gry nie zostały oficjalnie potwierdzone, ale jej opis wskazuje na to, że zmierzymy się z innymi graczami. Warto odnotować, że produkcja powstaje w oparciu o technologię Unreal Engine (nie jest to silnik kojarzony z wielkimi strategiami, ale za to jest znany ze swojej elastyczności).

Total War Battles: Warhammer nie ma na razie wyznaczonej daty premiery, jednak twórcy poinformowali, że niedługo rozpoczną się zamknięte beta-testy produkcji. Jeśli jesteście nimi zainteresowani (albo po prostu ciekawi Was sam tytuł), polecamy obserwowanie oficjalnej strony gry, a także dołączenie do jej kanału na Discordzie.

  1. Total War Battles: Warhammer – strona oficjalna