Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 maja 2018, 09:09

Torment Tides of Numenera z darmowym weekendem

W serwisie Steam zorganizowano darmowy weekend z grą Torment: Tides of Numenera. Dzięki temu można bez płacenia przetestować zeszłorocznego świetnego RPG-a studia inXile Entertainment.

Darmowy weekend dobiegnie końca jutro wieczorem. - Torment Tides of Numenera z darmowym weekendem - wiadomość - 2018-05-20
Darmowy weekend dobiegnie końca jutro wieczorem.
TORMENT: TIDES OF NUMENERA W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: inXile Entertainment
  2. Wydawca: inXile Entertainment
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 28 lutego 2017 r.

Obecny weekend okazał się kolejnym, podczas którego można za darmo przetestować kilka godnych uwagi pozycji. Jedną z nich jest Torment: Tides of Numenera, czyli RPG studia inXile Entertainment, zaprojektowane jako duchowy spadkobierca kultowego Planescape: Torment.

Oferta ta obejmuje jedynie pecetowe wydanie gry. Zainteresowani powinni udać się na stronę serwisu Steam. Darmowy weekend dobiegnie końca jutro o 22:00. Równolegle autorzy zorganizowali promocję, w ramach której cena Torment: Tides of Numenera została obniżona o 60%, do 64,80 zł. Z polskiej perspektywy nie jest to jednak żadna okazja, gdyż zarówno wersję pudełkową, jak i cyfrową, można kupić na naszym rynku znacznie taniej (zerknijcie na naszą porównywarkę cenową poniżej).

Przypomnijmy, że Torment: Tides of Numenera zadebiutowało 28 lutego 2017 roku, po trzynastu miesiącach spędzonych we wczesnym dostępie. Pełne wydanie ukazało się równocześnie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Oczekiwania względem produkcji były ogromne, gdyż Planescape: Torment uznawane jest za jednego z najlepszych RPG-ów w historii. Autorom nie udało się dorównać temu klasykowi, ale poradzili sobie całkiem dobrze. Wersja pecetowa może pochwalić się średnią na poziomie 81% według serwisu Metacritic. Naszemu redaktorowi Torment: Tides of Numenera spodobał się jeszcze bardziej i wystawił mu notę 9.0/10.

Warto na koniec wspomnieć, że równolegle trwają darmowe weekendy strzelanki Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oraz gry akcji Middle-earth: Shadow of War.

  1. Torment: Tides of Numenera – darmowy weekend w Steam
  2. Oficjalna strona gry
  3. Recenzja gry Torment: Tides of Numenera – Planescape XXI wieku