Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2017, 15:50

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Tom Clancy's The Division - dziś premiera wersji trial, dodatku Ostatni Bastion i nowej aktualizacji [Aktualizacja: trial już dostępny]

Firma Ubisoft przygotowała na dziś sporo atrakcji związanych z grą Tom Clancy's The Division. Przede wszystkim na konsoli Xbox One i PC-tach pojawi się wersja trial. Ponadto ukaże się dodatek Ostatni Bastion i aktualizacja 1.6.

Aktualizacja

Wersja trial Tom Clancy's The Division jest już dostępna. Znajdziecie ją w sklepie Xbox Games (Xbox One) oraz w aplikacji Uplay (PC).

Oryginalna wiadomość

Jeżeli cały czas zastanawiacie się nad zakupem Tom Clancy's The Division, to firma Ubisoft postanowiła wyjść Wam naprzeciw, umożliwiając przetestowanie produkcji. Dziś na Xboksie One i PC-tach ukaże się wersja trial, pozwalająca pobawić się w kampanii, co-opie czy też Dark Zone przez sześć godzin. W tym czasie można osiągnąć maksymalnie 8. poziom postaci. Oczywiście, jeżeli zdecydujecie się na zakup pełnego wydania, to zachowacie wszystkie poczynione postępy. Posiadacze konsoli PlayStation 4 muszą poczekać na triala do 9 marca.

Tom Clancy's The Division – wydarzenia z 28 lutego:
  • premiera dodatku Ostatni Bastion (Last Stand);
  • debiut aktualizacji 1.6;
  • wersja trial na konsoli Xbox One i PC-tach (na PlayStation 4 ukaże się 9 marca).

Dziś, na wszystkich trzech platformach sprzętowych, ukaże się też dodatek Ostatni Bastion (Last Stand). Jego główną atrakcją będzie tryb PvP z elementami PvE, w którym zmierzą się dwa ośmioosobowe zespoły podzielone na czteroosobowe składy. Celem zabawy ma być kontrolowanie specjalnych punktów służących do przesyłania danych. Rozszerzenie będzie płatne i kupicie je osobno lub w ramach przepustki sezonowej.

Wszystkie dzisiejsze atrakcje uzupełni jeszcze aktualizacja 1.6. Tym razem fani Tom Clancy's The Division otrzymają trzy nowe strefy w Dark Zone, zmienione listy rankingowe, poziom trudności Legendary, jeszcze więcej opcji pozwalających na dostosowywanie postaci, a także szereg zmian związanych z rozgrywką. Mowa np. o wydłużonym czasie ratowania towarzyszy (5 zamiast 3 sekund), szybkiej podróży pomiędzy punktami kontrolnymi w Dark Zone, rozmaitych zmianach w wyposażeniu, umiejętnościach, broniach czy też wcześniejszych dodatkach (Przetrwanie i Podziemia).

Łatka jest naprawdę spora, więc jeżeli chcecie się zapoznać z jej szczegółową rozpiską, to udajcie się na oficjalną stronę produkcji.

Dziś ważny dzień dla Tom Clancy's The Division. - Tom Clancy's The Division - dziś premiera wersji trial, dodatku Ostatni Bastion i nowej aktualizacji [Aktualizacja: trial już dostępny] - wiadomość - 2017-02-28
Dziś ważny dzień dla Tom Clancy's The Division.