Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2016, 09:11

autor: Góral

Tom Clancy's The Division - darmowy weekend z grą na PC-tach

Dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego wystartuje darmowy weekend z grą Tom Clancy's The Division na komputerach osobistych. Zabawa potrwa do niedzieli do godziny 22:00.

Firma Ubisoft postanowiła udostępnić graczom komputerowym grę Tom Clancy's The Division (niestety konsolowcy muszą obejść się smakiem). Darmowy weekend rozpocznie się dziś o godzinie 19:00 i potrwa do 18 grudnia do godziny 22:00 czasu polskiego. Bawić będzie się można w całej podstawowej zawartości oraz tej dodanej w bezpłatnych aktualizacjach. Elementy i tryby z płatnych dodatków nie zostaną udostępnione. Jeżeli jednak gra przypadnie Wam do gustu i postanowicie ją kupić, to otrzymacie 50% zniżkę (19,99 euro – około 89 zł), a wszystkie postępy poczynione w trakcie darmowego weekendu przeniesiecie do pełnej wersji. Zainteresowani mogą już pobierać pliki (pre-load) z Uplay.

Tom Clancy's The Division – Nowy Jork stanie otworem w dniach 15-18 grudnia. - Tom Clancy's The Division - darmowy weekend z grą na PC-tach - wiadomość - 2016-12-15
Tom Clancy's The Division – Nowy Jork stanie otworem w dniach 15-18 grudnia.
Tom Clancy's The Division w skrócie:
  • trzecioosobowa gra akcji z elementami MMO;
  • dostępna na PC-tach i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4;
  • darmowy weekend z grą na PC-tach od dziś (godzina 19:00) do niedzieli (godzina 22:00).

Tom Clancy's The Division to trzecioosobowa gra akcji z elementami MMO, w której wcielamy się w agentów specjalnej jednostki, wysłanej do Nowego Jorku w celu opanowania sytuacji po ataku terrorystycznym. Produkcja ukazała się na konsolach PlayStation 4, Xbox One i PC-tach w marcu 2016 roku. Do tej pory doczekała się kilku aktualizacji oraz płatnych dodatków. Ostatnim z nich jest Przetrwanie z zeszłego miesiąca. Obecnie rozszerzenie dostępne jest tylko dla użytkowników sprzętu Microsoftu oraz komputerów osobistych – fani PS4 muszą poczekać do 20 grudnia.