Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2016, 11:33

autor: Adrian Werner

Tom Clancy’s The Division - darmowy dodatek Konflikt ukaże się 24 maja

Firma Ubisoft ogłosiła, że w przyszłym tygodniu ukaże się aktualizacja 1.2 do Tom Clancy’s The Division. Zawierać ona będzie darmowe rozszerzenie Konflikt, które wprowadzi m.in. nowy Najazd, zlecenia na likwidację Ważnych celów oraz sporo dodatkowego ekwipunku.

Firma Ubisoft poinformowała, że w przyszłym tygodniu zadebiutuje DLC Konflikt (ang. Conflict) do strzelanki Tom Clancy’s The Division. Rozszerzenie zostanie udostępnione 24 maja w formie darmowej aktualizacji na wszystkich platformach sprzętowych, na jakie trafiła podstawowa wersja gry, czyli na pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Największą atrakcją Konfliktu będzie wprowadzenie do gry nowego Najazdu, zatytułowanego Czyste Niebo. W nim zmuszeni zostaniemy do przeprowadzenia ataku na stanowisko obrony przeciwlotniczej zajęte przez gang Rikersów. Kontrolują oni znajdujące się tam rakiety i w ten sposób uniemożliwiają naszym sojusznikom dostarczanie zaopatrzenia drogą powietrzną. Nagrodą za wykonanie tego zadania będzie ekwipunek o najwyższej jakości.

Tom Clancy’s The Division - darmowy dodatek Konflikt ukaże się 24 maja - ilustracja #2

Konflikt wprowadzi także dodatkowe zestawy ekwipunku, pozwalające na wykorzystanie potężnych efektów umożliwiających lepsze dopasowanie zdolności postaci do naszego indywidualnego stylu rozgrywki. Inną godną uwagi nowością będzie pojawienie się tzw. Ważnych Celów. Oficerowie w bazach mają dawać nam zlecenia wyeliminowania konkretnych przeciwników. Na ich odnalezienie i likwidację otrzymamy ograniczony czas i jeśli przekroczymy ten limit, to misja zniknie na zawsze. Ponadto podczas zabawy w Mrocznych Strefach pojawi się opcja porywania podejmowanych paczek. Agenci otrzymają możliwość ręcznego przecięcia linki służącej do ekstrakcji i przejęcia przesyłki, o ile będą się w stanie obronić przed oryginalnymi właścicielami.

Przypomnijmy, że Tom Clancy’s The Division trafiło do sprzedaży 8 marca, w wersjach na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Na wszystkich tych platformach sprzętowych otrzymaliśmy lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Gra okazała się wielkim sukcesem kasowym, stając się najlepszym debiutem nowej marki w historii - w ciągu pierwszego tygodnia wygenerowała 330 mln dolarów przychodu.

Konflikt będzie drugim darmowym dodatkiem do Tom Clancy’s The Division. Pierwszy, czyli Najazdy (ang. Incursion) ukazał się 12 kwietnia. W planach są trzy kolejne rozszerzenia, zatytułowane Podziemie (ang. Underground), Przetrwanie (ang. Survival) oraz Ostatni Bastion (ang. Last Stand), ale te DLC będą płatne.

  1. Recenzja gry Tom Clancy's The Division - jest nieźle, ale co dalej?
  2. Tom Clancy’s The Division – oficjalna strona gry
  3. Tom Clancy's The Division - kompendium wiedzy