Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2017, 20:07

autor: Góral

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - porównanie grafiki z 2015 roku z obecną betą

Jeden z użytkowników serwisu YouTube wykonał porównanie graficzne zwiastuna gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands z 2015 roku z tym, co możemy obecnie zobaczyć w becie produkcji.

3 lutego rozpoczęły się beta testy gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands na konsolach PlayStation 4, Xbox One i PC-tach. Jeden z użytkowników serwisu YouTube postanowił zrobić porównanie zwiastuna pokazanego podczas targów E3 w 2015 roku (znajdziecie go na końcu wiadomości), z tym co możemy zobaczyć w becie (wersja na PS4). Przygotowany materiał nie jest zbyt długi, ale widać na nim wyraźnie, że przynajmniej jeżeli chodzi o deszcz, gra nie wygląda tak samo, jak przed dwoma laty.

Dzisiejsze doniesienia nie są strasznie zaskakujące. W ostatnich latach przypadków tak zwanego „downgrade’u” było całkiem sporo. Najgłośniejszym jest chyba ten związany z pierwszą częścią Watch Dogs. Oberwało się też jeszcze innej grze Ubisoftu – Tom Clancy's The Division. Sporo szumu było również z rodzimym Wiedźminem 3. Oczywiście zjawisko to towarzyszy graczom od dawna – przed laty to samo spotkało chociażby takie gry jak Aliens: Colonial Marines, Killzone 2 czy też Far Cry 3. Zazwyczaj finalny efekt nie jest zły i często dotknięte downgradem tytuły i tak wyglądają bardzo dobrze, a nawet lepiej, aczkolwiek nie warto w 100% wierzyć pierwszym pokazom.