Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2020, 09:19

autor: Aquma

Toaleta w stylu Cyberpunk 2077 to na szczęście żart fanów

Jeden z graczy postanowił zażartować sobie z obszernego katalogu produktów powiązanych z Cyberpunkiem 2077, takich jak ubrania czy buty, tworząc toaletę CP2077.

W SKRÓCIE:

  1. fan stworzył ilustrację przedstawiającą toaletę w stylu Cyberpunka 2077;
  2. jest to żart nawiązujący do licznych produktów z logiem gry, które trafiły lub trafią na rynek.

Jedną z rzeczy, które nieco działają graczom na nerwy w kwestii Cyberpunka 2077 jest fakt, że choć gry nadal nie ma na rynku, to możemy już kupić całą gamę powiązanych z nią produktów – figurek, napojów, ubrań czy butów. Fani postanowili zakpić sobie z tego faktu, tworząc obrazek przedstawiający kolejną rzecz tego typu. Tym razem chodzi o pewien, nazwijmy to, przedmiot użytku domowego.

Toaleta w stylu Cyberpunk 2077 to na szczęście żart fanów - ilustracja #1
Muszla klozetowa CP2077. Czemu n… No nie, to jednak o jeden most za daleko.

Trzeba przyznać, że w kontekście powyższej ilustracji zdanie „Wstawaj Samuraju” nabiera nieco innego znaczenia. Jak widać, twórca obrazka zaprojektował dwa modele – obydwa wyglądają dość futurystycznie, choć ciemny trochę łatwiej wyobrazić sobie w prawdziwej łazience. Warto podkreślić, że jest to wyłącznie żart – nic takiego nie trafi do sprzedaży (bo nie trafi, prawda, CDPR?), nie zaczynajcie odkładać pieniędzy na remont.

Przypominamy, że Cyberpunk 2077 trafi na rynek za dwa tygodnie – 10 grudnia tego roku (swoją drogą, omawiany obrazek można też wziąć za wyraz frustracji ciągłymi obsuwami). Gra zostanie wydana na pecetach oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X / S. Produkcja będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej.

  1. Grałem 4 godziny w Cyberpunka 2077 – to świetna gra, ale…
  2. Widziałem Cyberpunk 2077 i wiem, czego CDPR nie udało się dopracować
  3. Słyszałem Cyberpunka 2077 po polsku… i chyba będę grał w angielską wersję
  4. Wszystko o Cyberpunk 2077
  5. Cyberpunk 2077 - strona oficjalna