Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 kwietnia 2019, 17:48

autor: Entelarmer

Timon i Pumba na nowym zwiastunie Króla Lwa

W sieci pojawił się kolejny zwiastun odnowionego Króla Lwa. Nowy materiał promujący odświeżoną klasykę Disneya pokazuje wiele pamiętnych momentów z oryginału, a także znanych bohaterów: Skazę, Timona oraz Pumbę.

Do premiery Króla Lwa – odświeżonej wersji jednej z kultowych animacji Disneya – mamy jeszcze dużo czasu. W sam raz, by nacieszyć się kolejnymi materiałami promującymi ten remake. Do tych dołączył teraz trzeci zwiastun filmu udostępniony przez wytwórnię, pokazujący nowe wersje wielu z scen z oryginału. Fani Króla Lwa z 1994 roku raczej nie będą narzekać: mamy tu pawiana Rafikiego ze znanym malunkiem, Mufasę rozmawiającego z młodym Simbą i wiele innych z najbardziej pamiętnych momentów z klasycznej animacji. Filmik możecie obejrzeć poniżej.

Dla wielu najważniejsze będzie przedstawienie nowych kreacji kolejnych bohaterów, w tym Skazy oraz – dla wielu przede wszystkim – Timona i Pumby. Duet surykatki i guźca rozkochał w sobie fanów oryginału i można by posunąć się do stwierdzenia, że to najbardziej znani z bohaterów Króla Lwa. Para zaliczyła sporo gościnnych występów w innych produkcjach Disneya i doczekała się nawet własnego serialu telewizyjnego. W nowym filmie głosu użyczyli tym bohaterom Billy Eichner (Timon) oraz Seth Rogen (Pumba), aczkolwiek słyszymy ich tylko pod koniec zwiastuna, gdy śpiewają utwór The Lion Sleeps Tonight. Jeśli zaś o utworach mowa, nieco wcześniej słyszymy m.in. fragment odświeżonej wersji King of Pride Rock. Widać więc, że Disney stara się przemówić tym trailerem do fanów kultowego oryginału. Miejmy nadzieję, że równie wiele starań włożono w stworzenie samego filmu. Przekonamy się o tym 19 lipca 2019 roku, kiedy Król Lew trafi do polskich kin.

Pumba i Timon powrócą do kin w lipcu. - Timon i Pumba na nowym zwiastunie Króla Lwa - wiadomość - 2019-04-10
Pumba i Timon powrócą do kin w lipcu.