Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2019, 20:02

Albion Online za darmo już dostępne

Studio Sandbox Interactive ogłosiło przejście gry Albion Online na model free-to-play. Od dziś produkcja jest dostępna za darmo, pozwalając wszystkim na sprawdzenie tego ambitnego tytułu MMORPG.

Albion Online to od dziś w pełni darmowa produkcja. - Albion Online za darmo już dostępne - wiadomość - 2019-04-10
Albion Online to od dziś w pełni darmowa produkcja.

Zgodnie z zapowiedziami, historia płatnego Albion Online właśnie dobiegła końca. Od dziś produkcja studia Sandbox Interactive przechodzi na model free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami, dzięki czemu możemy się z nią zapoznać za darmo. Z tej okazji twórcy udostępnili odświeżony samouczek, wprowadzający nowicjuszy w tajniki gry. Jest to część większej aktualizacji, która dodaje garść innych usprawnień do rozgrywki. Nowości uwzględniają zwiększenie kosztu założenia gildii w srebrze (z 25 tysięcy do 100 tysięcy sztuk srebra), przyśpieszone odnawianie surowców oraz poprawioną optymalizację. Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie Albion Online. Jeśli natomiast wolelibyście przyjrzeć się samej rozgrywce, Sandbox Interactive przygotowało dla Was specjalny zwiastun. Możecie go obejrzeć poniżej.

Należy zaznaczyć, że nie oznacza to końca możliwości wykupienia abonamentu premium. Co prawda cała zawartość Albion Online jest dostępna bezpłatnie, niemniej osoby chętne do wydania pieniędzy mogą zyskać bonusy do zdobywanej sławy i łupów, jak również wiele innych korzyści.