Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2022, 11:15

The Wolf Among Us 2 niemal ukończone; oficjalny stream już jutro

Druga część klimatycznej przygodówki The Wolf Among Us od Telltale Games w końcu ujrzy światło dzienne. Jutro dostaniemy więcej informacji na temat gry.

Fani historii o Bigbym od dawna czekają na kontynuację tego tytułu. Pierwsze pogłoski na temat sequela pojawiły się jeszcze w 2017 roku, jednak twórcy natrafili na wiele przeszkód, które skutecznie przeszkodziły im w dalszych pracach nad kontynuacją przygodówki.

W efekcie informacji na temat The Wolf Among Us 2 było niewiele. Cierpliwość jednak się opłaciła, ponieważ już jutro poznamy nowe fakty o nadchodzącym tytule.

Powrót do Fabletown

  • Na Twitterze pojawiła się informacja o wydarzeniu, w trakcie którego twórcy zdradzą więcej informacji na temat drugiej części The Wolf Among Us.
  • Stream odbędzie się 9 lutego o godzinie 19:00 na platformach YouTube oraz Twitch. Twórcy pokażą in-game trailer oraz kulisy powstawania tytułu.
  • Około 30-minutowe wydarzenie poprowadzi znany dziennikarz branży gier, Geoff Keighley.

Dlaczego czekaliśmy tak długo?

W 2018 roku studio Telltale Games zostało nieoczekiwanie zamknięte. Z tego powodu wstrzymano prace nad wieloma tytułami.

Jednak LCG Entertainment wskrzesiło upadłą firmę i nabyło prawa do The Wolf Among Us, dając tytułowi drugie życie. Kontynuacja tej narracyjnej przygodówki będzie zatem debiutem „nowego” Telltale Games.

Sequel przygód wilczego detektywa przeszedł długą drogę, aby zaistnieć. Miejmy nadzieję, że na oficjalną premierę gry nie będziemy musieli czekać kilka kolejnych lat.