Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2013, 08:33

autor: Góral

The Walking Dead: 400 Days - znamy datę premiery

Dodatek do popularnej przygodówki z 2012 roku - The Walking Dead: 400 Days - ukaże się jutro na komputerach PC, poinformowało studio Telltale Games. W piątek zagrają użytkownicy konsoli Xbox 360, 10 lipca europejscy posiadacze PlayStation 3, a 11 fani systemu operacyjnego iOS.

Studio Telltale Games opublikowało nie jedną, a kilka dat premier The Walking Dead: 400 Days – dodatku do The Walking Dead, czyli jednej z najlepszych przygodówek ostatnich lat. Tytuł w najbliższych dniach zagości na komputerach PC, urządzeniach mobilnych, konsoli Xbox 360, a także PlayStation 3. Dodatkowo, jakiś czas później (dokładny termin nieznany), projekt, wraz z całym pierwszym sezonem, ukaże się na handheldzie PS Vita.

The Walking Dead: 400 Days – dodatek do gry The Walking Dead. - The Walking Dead: 400 Days - znamy datę premiery - wiadomość - 2013-07-02
The Walking Dead: 400 Days – dodatek do gry The Walking Dead.
The Walking Dead: 400 Days w skrócie:
  • Dodatek do gry The Walking Dead. Do działania wymaga zainstalowanego przynajmniej jednego odcinka
  • Akcja rozgrywa się w czasie pierwszych 400 dni po wybuchu epidemii i opowiada o losach pięciu osób
  • Produkcja ukaże się na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 (PS Vita w późniejszym terminie), a także komputerach PC i urządzeniach mobilnych (iOS)

Premiera na każdej platformie sprzętowej odbędzie się w innym terminie. Dzisiaj tytuł ukaże się w amerykańskim PlayStation Store, natomiast do europejskiej wersji sklepu gra dotrze 10 lipca. 3 lipca produkcja ma być dostępna na komputerach PC w sklepie Steam i Telltale Games Store. 5 lipca projekt zagości na serwerach usługi Xbox Live, a 11 w App Store (urządzenia działające pod kontrolą systemu operacyjnego iOS).

The Walking Dead: 400 Days to dodatkowy odcinek do podzielonej na epizody przygodówki z 2012 roku. Rozszerzenie ma połączyć ze sobą pierwszy i drugi sezon. Produkcja zawierać będzie pięć opowieści różnych osób, rozgrywających się w trakcie pierwszych 400 dni po wybuchu epidemii. Cenę ustalono na 4,99 dolarów (około 17 zł), jednak może się ona różnić w zależności od regionu i platformy sprzętowej. Szykuje się obowiązkowy, i niedrogi, zakup dla fanów produkcji.

The Walking Dead: 400 Days - znamy datę premiery - ilustracja #3Telltale Games to kalifornijski deweloper i wydawca gier wideo. Studio specjalizuje się w grach przygodowych i modelu dystrybucji, opartym na grach podzielonych na epizody. Wśród największych dokonań firmy można wymienić chociażby takie produkcje jak The Walking Dead czy seria Sam & Max.

TWOIM ZDANIEM

Kupisz DLC The Walking Dead 400 Days?

Tak i to w cenie premierowej, Walking Dead rządzi!
46,7%
W ogóle mnie nie interesuje Walking Dead.
23,1%
Ciągnie mnie do tego DLC ale poczekam na promocje.
16,9%
Nie planuje bo nie przeszedłem podstawki.
13,3%
Zobacz inne ankiety