Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 czerwca 2022, 21:45

Klip z 3. sezonu The Umbrella Academy ujawnia nowy dom bohaterów

Twórcy The Umbrella Academy nie chcą dać zapomnieć o nadchodzącym trzecim sezonie. Podczas jednego z paneli na Geeked Week zaprezentowano nowym dom specyficznej rodziny, o czym poinformowano fanów na Twitterze.

Źródło: YouTube / The Umbrella Academy

Premiera trzeciego sezonu The Umbrella Academy coraz bliżej. Fani będą mogli zacząć oglądać go już 22 czerwca, a twórcy pilnują, żeby o tym nie zapomnieli. Podczas Geeked Week 2022 odbył się specjalny panel, który był poświęcony widowisku.

W jego trakcie zaprezentowano klip prezentujący Hotel Obsidian. Kiedyś gościł największe osobistości świata, a teraz pomaga ukryć się tym, którzy nie chcą być odnalezieni.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

The Umbrella Academy to jeden z najbardziej wyjątkowych seriali Netflixa. Specyficzne poczucie humoru oraz wyraziste postacie zdobyły serca fanów i nadchodzący trzeci sezon jest wyczekiwany z dużą niecierpliwością.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.