Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2015, 19:10

autor: Góral

The Technomancer - poznaliśmy szczegóły dotyczące nowej gry twórców Bound by Flame

Firma Focus Home Interactive, wydawca gry The Technomancer od studia Spiders, podzieliła się pierwszymi szczegółami dotyczącymi nowej produkcji twórców Mars: War Logs i Bound by Flame. Tytuł pojawi się na rynku w 2016 roku, w wersji na konsole Xbox One, PlayStation 4 i komputery PC.

Akcja The Technomancer rozegra się na Marsie. - The Technomancer - poznaliśmy szczegóły dotyczące nowej gry twórców Bound by Flame - wiadomość - 2015-04-10
Akcja The Technomancer rozegra się na Marsie.
The Technomancer w skrócie:
  • Gatunek: RPG akcji
  • Deweloper: Spiders
  • Wydawca: Focus Home Interactive
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne
  • Data premiery 2016 rok

W styczniu bieżącego roku firma Focus Home Interactive ujawniła The Technomancer – kolejną grę studia Spiders, twórców Bound by Flame i Mars: War Logs. Dziś natomiast poznaliśmy pierwsze konkrety dotyczące tej produkcji. Przede wszystkim zdradzono, ze będzie to RPG akcji, oferujące trzy różne style walki, w której prym wieść ma elektryczna moc tytułowych Technomancerów. Wraz z postępami w rozgrywce, nasz heros zyska nowe umiejętności (dostępne mają być cztery ścieżki rozwoju). Nie zabraknie także systemu craftingu, dzięki któremu stworzymy nowe wyposażenie dla siebie i naszych kompanów, a wszystko to uzupełniane ma być przez dynamiczny system dialogów, mający mieć wielki wpływ na rozgrywkę.

Niestety na temat fabuły nie wiemy praktycznie nic. Potwierdzono jedynie, że akcja rozgrywać ma się na Marsie, a jednym z głównych zadań gracza będzie odkrycie tajemnicy Technomancerów. Zdradzono jeszcze, że na koniec przygody ujrzymy jedno z pięciu zakończeń.

The Technomancer ukaże się w 2016 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

The Technomancer - poznaliśmy szczegóły dotyczące nowej gry twórców Bound by Flame - ilustracja #2

The Technomancer - poznaliśmy szczegóły dotyczące nowej gry twórców Bound by Flame - ilustracja #3Studio Spiders to francuska firma założona w 2008 roku. Deweloper znany jest z takich produkcji jak Faery: Legends of Avalon czy też Mars: War Logs. Ostatnim tytułem, który wyszedł spod ręki tego zespołu jest Bound by Flame z 2014 roku. Tytuł nie okazał się jednak zbyt dobrym projektem, więc miejmy nadzieję, że The Technomancer poradzi sobie lepiej.