Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2013, 12:34

The Smurfs 2 w pierwszej piątce. Top 10 UK (28 lipca - 3 sierpnia)

Minecraft: Xbox 360 Edition pozostaje najchętniej kupowaną grą na wyspach brytyjskich w handlu detalicznym według organizacji Charttrack. Po dwóch tygodniach od premiery, do pierwszej dziesiątki zawitało też The Smurfs 2.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 28 lipca a 3 sierpnia.

Drugi tydzień z rzędu Minecraft (-9% sprzedaży w stosunku do poprzedniego notowania) na Xboksa 360 nie daje sobie w kaszę dmuchać i dzielnie okupuje pierwsze miejsce. Tuż za nim The Last of Us (-2%), które jak się oficjalnie okazuje, na terytoria PAL, czyli również do Europy, przywędrowało w wersji ocenzurowanej w trybach zabawy wieloosobowej. Szkoda, że do dowiadujemy się o tym dopiero teraz, a nie przed premierą gry.

Na miejscu piątym w pierwszej dziesiątce debiutują niebieskie potworki (jak mawiał Gargamel), czyli druga część Smerfów (+115% wzrostu zainteresowania). Po kilku tygodniach stałej obecności, poza listę, na miejsce 11, trafia Mario & Luigi: Dream Team Bros.

1.

Minecraft: Xbox 360 Edition

2.

The Last of Us

3.

Animal Crossing: New Leaf

4.

FIFA 13

5.

The Smurfs 2

6.

Far Cry 3

7.

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

8.

Call of Duty: Black Ops 2

9.

Tomb Raider

10.

Assassin's Creed III