Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2021, 10:45

autor: Ignacy "Gacek" Ziarkiewicz

The Sims 4 z festiwalem muzycznym, muzycy zaśpiewają w języku Simów

W The Sims 4 niedługo rozpocznie się nowe wydarzenie Sims Sessions – w festiwalu muzycznym na żywo zagra m.in. Bebe Rexha. Artyści zaśpiewają w Simlish, języku simów wymyślonym na potrzebę gry.

Electronic Arts, wydawca serii The Sims, ogłosiło, że pod koniec czerwca w grze The Sims 4 odbędzie się festiwal muzyczny na żywo. Wydarzenie nosi nazwę Sims Sessions i zagrają na nim Glass Animals, Bebe Rexha i Joy Oladokun. Jednak to nie wszystko – artyści będą śpiewać… w języku Simlish, czyli niezrozumiałym i lekko bełkotliwym sposobie komunikacji Simów. Wydarzenie rozpocznie się 29 czerwca o godzinie 19:00 i potrwa do 8 lipca do godz. 7:00 czasu środkowoeuropejskiego.

The Sims 4 z festiwalem muzycznym, muzycy zaśpiewają w języku Simów - ilustracja #1

Twórcy gwarantują też inne atrakcje – będzie można kupić różne przedmioty związane z artystami, czy prowadzić własną budkę z gadżetami. Pojawi się również dostęp do namiotów, w których Simowie odpoczną po pełnych wrażeń koncertach. Równie nieodzownym elementem festiwalu będzie uczestniczenie w zabawie pod sceną i wiwatowanie śpiewającym artystom. A gdy już zejdą ze sceny, to otrzymamy szansę, żeby zająć ich miejsce i zaszokować widownię talentem muzycznym swojego Sima.

The Sims 4 z festiwalem muzycznym, muzycy zaśpiewają w języku Simów - ilustracja #2

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy posiadać podstawową wersję The Sims 4 na jednej z trzech platform: komputerach osobistych, Xbox One lub PlayStation 4. Aktualnie trwa również promocja w sklepie Origin – grę można nabyć za 17,48 zł. Cena będzie obniżona do 4 lipca 2021 roku.

Nie jest to pierwsza tego typu impreza w świecie gier – w Fortnite odbyło się już parę koncertów, m.in. Travisa Scotta, czy Marshmello. Jak sądzicie – warto czekać na występy artystów w grach komputeroweych, czy jednak jest to strata czasu?