Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2020, 17:16

The Sims 4 Śnieżna eskapada - premiera już za niecały miesiąc

Electronic Arts zdradziło pierwsze szczegóły związane z zapowiedzianym wczoraj dodatkiem do The Sims 4 Śnieżna eskapada (Snowy Escape). Zaprezentowano także krótki zwiastun oraz podano oficjalną datę premiery.

Electronic Arts zapowiedziało wczoraj nowy dodatek do The Sims 4Śnieżna eskapada (Snowy Escape). Dziś zdradzono pierwsze szczegóły na temat rozszerzenia oraz pokazano krótki zwiastun. Premiera DLC zaplanowana została na 13 listopada na PC (Origin i Steam) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Największą nowością, jaką wprowadzić ma pakiet, jest inspirowana Japonią, górska wioska Mt. Komorebi. Stanowi ona pierwszy mieszany świat, który umożliwia wyjazdy wakacyjne oraz wprowadzenie się tam na stałe. Simy mogą tam oddawać się także wielu aktywnościom, takim jak jazda na nartach czy sankach oraz piesze wycieczki.

Rozszerzenie wprowadza również szereg nowości związanych z samymi simami. Wśród nich znaleźć można 130 przedmiotów dostępnych w trybie tworzenia postaci, z których pomocą można zmienić ich wygląd. Pojawią się także dwie opcje w znacznym stopniu wpływające na osobowość – styl życia modyfikujący nawyki w zachowaniu oraz odczucia, które na podstawie wcześniejszych przeżyć określają relacje między postaciami oraz dostępne interakcje.

Rozszerzenia do The Sims 4 wywołują ostatnio dużo kontrowersji. We wrześniu EA wydało dodatek Wyprawa na Batuu, który zamiast upragnionych przez społeczność zmian wprowadził do gry Gwiezdne wojny.

  1. Oficjalna strona gry The Sims 4
  2. Sims 4 - poradnik do gry