Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2020, 15:50

The Sims 4 otrzyma nowe opcje modyfikacji - EA przychyla się do prośby graczy

Przedstawicielka studia EA Maxis zamieściła na Twitterze obietnicę, że tej jesieni w grze The Sims 4 pojawi się więcej odcieni skóry. Jest to odpowiedź na uwagi graczy.

W SKRÓCIE
  1. Lyndsay Pearson, producentka The Sims 4, obiecała na Twitterze, że tej jesieni w grze pojawią się nowe odcienie skóry oraz poprawki do już istniejących.
  2. Jest to odpowiedź na coraz głośniejsze narzekania graczy.

Pod koniec ubiegłego tygodnia informowaliśmy Was o poruszeniu wśród sporej części graczy The Sims 4. Zaczęli oni zwracać uwagę na fakt, że w tytule brakuje bogatszych opcji modyfikacji postaci oraz obiektów, które można postawić w wirtualnych domach. W centrum całego zamieszania znalazła się rozczarowująca liczba odcieni skóry, jakie można dobrać do simów, oraz niezbyt atrakcyjny wygląd niektórych z już istniejących. Powstała nawet petycja mająca na celu skłonienie studia EA Maxis do pochylenia się nad tym problemem. Wygląda na to, że wszystkie te działania społeczności przyniosły oczekiwany skutek. Lyndsay Pearson, producentka The Sims 4, umieściła na Twitterze specjalną wiadomość, w której komentuje całą sprawę i przedstawia plany na przyszłość.

Poniżej znajdziecie tłumaczenie najistotniejszego fragmentu powyższej wypowiedzi (via The Sims Forums):

Słyszymy Wasze uwagi i zdajemy sobie sprawę, że nie przyłożyliśmy dostatecznie dużo wagi do przygotowania różnych odcieni skóry oraz fryzur, które spodziewaliście się znaleźć w The Sims 4. Co prawda w przeszłości wprowadzaliśmy już ulepszenia i poprawki, ale jest jeszcze wiele innych rzeczy do zrobienia. W tym roku naszym priorytetem jest dodanie większej liczby opcji modyfikacji odcieni skóry, a także rozwiązanie problemów wizualnych z dostępnymi obecnie.

(…)

Odbieramy komentarze z wielu miejsc, które informują nas o efektach naszej pracy i ją rozliczają. Częścią odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa, jest komunikacja z Wami; postaramy się informować Was na bieżąco, w miarę możliwości. Tak więc na początek obiecujemy naprawić błędy wizualne w istniejących tonacjach skóry i zwiększyć liczbę karnacji dostępnych w The Sims 4 tej jesieni.

Co potem? Tego konkretnie nie wiadomo. Miłośnicy najnowszej odsłony kultowego cyklu „symulatorów życia” z lekkim przymrużeniem oka powinni się jednak spodziewać kolejnych nowości i poprawek w bliższej i dalszej przyszłości.

The Sims 4 otrzyma nowe opcje modyfikacji - EA przychyla się do prośby graczy - ilustracja #1
Nowe opcje modyfikacji powinny umożliwić każdemu stworzenie dokładnie takiego sima, jakiego sobie zamarzy.

Jeśli jednak nie chce Wam się czekać na oficjalne dodatki oraz poprawki i ogrywacie The Sims 4 na PC, to zawsze możecie zainteresować się fanowskimi modyfikacjami. Nowe odcienie skóry znajdziecie chociażby w Melanin Pack przygotowanym przez streamerkę Xmiramirę. Natomiast jeśli szukacie fryzur i akcesoriów, to znajdziecie je na tej stronie należącej do miłośniczki Simsów o pseudonimie Ebonix.

Przypominamy, że The Sims 4 jest obecne na PC od września 2014 roku. Trzy lata później światło dzienne ujrzała także edycja konsolowa tego tytułu. Ostatnio twórcy pochwalili się, że zagrało w niego ponad 30 milionów osób.

  1. Oficjalna strona gry The Sims 4
  2. Sims 4 - poradnik do gry

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej