Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2020, 08:46

autor: Aquma

The Sims 4 nękane przez crashe po aktualizacji

Ostatnia aktualizacja The Sims 4 popsuła coś w grze. Gracze narzekają na częste crashe, które zdają się zdarzać niezależnie od tego, co robimy. Deweloperzy pracują nad zidentyfikowaniem problemu i poprosili użytkowników o pomoc.

W SKRÓCIE:

  1. po ostatniej aktualizacji The Sims 4 gracze narzekają na częste crashe;
  2. problem zdaje się dotyczyć głównie wersji na PC i PS4;
  3. deweloperzy są świadomi problemu i pracują nad rozwiązaniem. Proszą też o wysyłanie im plików zapisu.

Niektórzy gracze The Sims 4 donoszą, że po ostatniej aktualizacji produkcja stała się bardzo niestabilna. Crashe występują co około 30 minut, niezależnie od tego, co robi się w grze. Warto odnotować, że problem najczęściej pojawia się w wersjach na PC oraz PlayStation 4. W obydwu wypadkach użytkownicy otrzymują stosowny komunikat o błędzie.

Deweloperzy są świadomi zaistniałej sytuacji i pracują nad zidentyfikowaniem buga. Niestety na razie nie wiadomo, kiedy możemy się spodziewać łatki. Gracze mogą wesprzeć twórców i potencjalnie przyspieszyć prace, wysyłając do studia EA Maxis zapisane stany rozgrywki. Szczegóły znajdziecie w wątku podpiętym do poniższych tweetów.

Cześć Simmersi, chciałem tylko potwierdzić nadmierną liczbę crashów, na którą narzeka wielu ludzi. Nasz zespół przygląda się sprawie. Poniżej znajduje się wątek, w którym można zgłaszać ten błąd (sprawdź pierwszy post). Podzielcie się proszę własnymi doświadczeniami i plikami zapisu. Dziękuję bardzo!

Warto odnotować, że powyższy link jest przeznaczony dla raportów dotyczących wersji PC. Jednak jeśli sprawdzicie pierwszy post, znajdziecie tam linki do wątków dedykowanych innym platformom. Wiemy, że gracze PS4 często crashują i naprawdę przydałyby się nam wasze pliki zapisu. Przepraszamy za kłopot i dziękujemy za pomoc – czytamy.

  1. Efekt IKEA, czyli jak uwierzyliśmy, że akcesoria do Sims 4 są super (choć nie są)
  2. Wydałam 50 zł, żeby zrobić pranie w The Sims 4. Nie było warto
  3. The Sims 4 – poradnik
  4. Maxis Studio – strona oficjalna
  5. The Sims 4 – strona oficjalna