Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2014, 12:25

autor: Adrian Werner

The Order: 1886 - obejrzyj ponad 30-minutowy zapis rozgrywki

W sieci pojawił się nowy materiał video pokazujący ponad pół godziny zapisu rozgrywki z The Order: 1886, czyli steampunkowej gry akcji autorstwa studia Ready at Dawn.

The Order: 1886 to w skrócie:
  • Twórcy: Ready at Dawn
  • Gatunek: gra akcji
  • Platforma docelowa: PS4
  • Planowana data premiery: luty 2015 r.

Powstająca w studiu Ready at Dawn gra akcji The Order: 1886 to jedna z najbardziej obiecujących produkcji zmierzających na konsolę PlayStation 4. Projekt pokazywany był w grywalnej formie na imprezie PlayStation Experience i dzięki temu możemy teraz obejrzeć obszerny zapis rozgrywki. Materiał jest dosyć kiepskiej jakości, ale trwa za to ponad pół godziny i pozwala wyrobić sobie całkiem niezłe pojęcie o tym, jak zaprezentują się mechanizmy zabawy oraz kampania.

The Order: 1886 - obejrzyj ponad 30-minutowy zapis rozgrywki - ilustracja #1

Przypomnijmy, że The Order: 1886 to trzecioosobowa strzelanka, która powstaje wyłącznie z myślą o PlayStation 4 i ma być jednym z tytułów pokazujących moc tej konsoli. Gra zaprezentuje alternatywną, steampunkową wizję epoki wiktoriańskiej i opowie o wojnie ludzkości z mutantami. Autorzy koncentrują się wyłącznie na trybie kampanii dla pojedynczego gracza i nie mają w planach żadnych opcji multiplayer.

Sony chce, aby gra zapoczątkowała nową prężną markę, która stanie się dla graczy jednym z powodów do zakupu PlayStation 4. Tytuł jest również niezwykle ważny dla studia Ready At Dawn. Zespół ma na koncie kilka wyśmienitych produkcji na PlayStation Portable, takich jak Daxter, God of War: Chains of Olympus czy God of War: Ghost of Sparta. The Order: 1886 pokaże,czy twórcy potrafią radzić sobie równie dobrze na znacznie bardziej wymagającym rynku konsol domowych.

  1. Widzieliśmy grę The Order: 1886 - miks Uncharted z The Walking Dead