Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 stycznia 2022, 20:41

autor: Ania Orzech

Amazon ujawnia oficjalny tytuł serialu Władca Pierścieni

Serial z uniwersum Śródziemia to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji Amazona. Platforma w końcu postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości co do nazwy nadchodzącej serii i właśnie udostępniła nową zapowiedź, która ujawnia oficjalny tytuł serialowego Władcy Pierścieni.

Amazon do tej pory niechętnie dzielił się szczegółami dotyczącymi nadchodzącego serialu osadzonego w popularnym świecie stworzonym przez Tolkiena. Jedną z wielu niewiadomych był tytuł owej produkcji. Platforma udostępniła właśnie debiutancki teaser, z którego dowiadujemy się, że serial trafi do widzów po nazwą Lord of the Rings: The Rings of Power. W tym miejscu warto również wspomnieć, że według nieoficjalnych informacji pierwszy sezon będzie składał się z ośmiu odcinków z czego pierwsze dwa mają trwać aż trzy godziny.

Zapowiedź niestety nie zdradza zbyt wiele poza tytułem, ale jak wiadomo Amazon stara się powoli budować atmosferę wokół nadchodzącego serialu. Fakt, że ten krótki materiał wideo został stworzony bez zastosowania CGI, a twórcy włożyli wiele wysiłku w jego nakręcenie, również zasługuję na pochwałę. Zobacz najnowszy teaser Lord of the Rings: The Rings of Power poniżej:

Akcja The Lord of The Rings: The Rings of Power będzie osadzona w ramach Drugiej Ery i przedstawi historię rozgrywającą się tysiąc lat przed wydarzeniami z Hobbita i Władcy Pierścieni. Fabuła skupi się na dwudziestu pierścieniach, które zostały wykute i wręczone ludziom, elfom, krasnoludom oraz Panu Ciemności - Sauronowi. Ta epicka opowieść rozpocznie się w czasach pokoju i przedstawi nam szereg dobrze znanych jak i całkiem nowych bohaterów, którzy wraz z kolejnymi odcinkami będą obserwować jak zło i ciemność powraca do Środziemia.

  • Pierwszy sezon serialu Lord of the Rings: The Rings of Power zadebiutuje 2 września 2022 roku w serwisie Amazon Prime Video.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.