Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2020, 14:56

The Lord of the Rings MMO od Amazonu dopiero w 2022

Nowe sieciowe RPG w świecie Władcy Pierścieni zadebiutuje dopiero w 2022 roku. Tak wynika z dokumentów opublikowanych przez posiadającą prawa do gry firmę Leyou Tech.

W SKRÓCIE:
  1. Sieciowe MMO w świecie Władcy Pierścieni od Amazon Game Studios trafi na PC w 2022 roku.
  2. Informacje zostały opublikowane przez Leyou Tech w oficjalnych dokumentach firmy.

The Lord of the Rings MMO od Amazon Game Studios zadebiutuje najwcześniej za dwa lata. Firma Leyou Tech, która stoi za projektem razem ze studiem Athlon Games, opublikowała dokumenty, w których widnieje docelowe okienko udostępnienia grywalnej wersji tej produkcji.

Dwa lata temu pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego projektu MMORPG w świecie Władcy Pierścieni. Ponad rok temu okazało się, że Amazon Game Studios pomoże w produkcji studiu Athlon Games. Od tamtego momentu nie mieliśmy żadnych konkretnych informacji o tym projekcie. Aż do dziś.

Z uwagi na przejęcie Leyou Tech przez Tencent opublikowane zostały przeróżne dokumenty. W jednym z nich znajdują się informacje na temat The Lord of the Rings MMO. Tytuł celuje z otwartą betą w wrzesień 2022 roku. O premierze pełnej wersji niestety ani wzmianki. Wiemy za to, że produkcja Athlon Games pojawi się wpierw na PC.

Przypominamy, że akcja gry osadzona zostanie ponad tysiąc lat przed wydarzeniami z trylogii J.R.R. Tolkiena, co da sporą wolność artystyczną deweloperom w kreacji świata, postaci i historii, którą poznamy w trakcie gry.

  1. Amazon Game Studios – oficjalna strona