Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 maja 2021, 17:00

The Lion's Song od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś od godziny 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store będzie można odebrać za darmo cyfrowy egzemplarz gry The Lion's Song. Oferta będzie ważna do 20 maja.

[Aktualizacja] The Lion's Song można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępniona zostanie gra niespodzianka.

Na platformie Epic Games Store można było zdobyć za darmo już kilka produkcji, które można określić mianem „artystycznych”. Dziś, równo o godzinie 17:00, zostanie udostępniona kolejna tego typu pozycja. Mowa tu o The Lion's Song. Zanim jednak pojawi się opcja bezpłatnego przypisania tego tytułu do swoich kont, wciąż można odebrać ten z ubiegłego tygodnia, czyli Pine - trzecioosobową przygodową grę akcji z otwartym światem.

The Lion's Song jest opracowaną przez niezależne studio Mi'pu'mi Games epizodyczną przygodówką typu point-and-click, utrzymaną w stylu retro. Jej akcja toczy się w Austrii na samym początku XX wieku. W ramach rozgrywki śledzimy losy trójki bohaterów - młodej kompozytorki, szykującej się do stworzenia swego magnum opus, wynalazcy w średnim wieku oraz genialnej matematyczki próbującej opracować rewolucyjne równanie. Zabawa skupia się głównie na prowadzeniu rozmów z postaciami niezależnymi oraz podejmowaniu decyzji wpływających na dalszy rozwój historii.

The Lion's Song zyskało przychylność mediów branżowych. Na platformie Metacritic jego pecetowa wersja może pochwalić się średnią ocen na poziomie 77/100 (na podstawie 10 recenzji). Jeśli Was to zachęca i już szykujecie się do gry, to warto, byście pamiętali, że tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. The Lion's Song na platformie Epic Games Store

The Lion's Song będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 20 maja. Gdy oficjalnie dowiemy się, jaka produkcja (bądź produkcje) zostanie udostępniona bezpłatnie jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store