Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2021, 16:45

autor: Szarmancki

Lubicie Gothica? The Last Oricru będziecie zachwyceni

Czeska gra RPG akcji - The Last Oricru - otrzymała 9-minutowy zwiastun, na którym zobaczycie rozgrywkę, zarys fabularny oraz krajobraz brutalnego świata produkcji. Unikalne uniwersum oraz styl powinny w szczególności przypaść do gustu fanom serii Gothic.

W sieci ukazał się zwiastun nadchodzącej gry RPG akcji - The Last Oricru - od studia GoldKnights. Produkcja mająca premierę zaplanowaną na przyszły rok może przypaść do gustu fanom serii Gothic oraz nietypowych światów, takich jak połączenie science fiction oraz średniowiecza. Na materiale możemy zobaczyć rozgrywkę, podstawowy zarys fabularny oraz obejrzymy krajobrazy niebezpiecznej, obcej planety, którą przyjdzie nam zwiedzić.

The Last Oricru wygląda dość surowo, ale prezentuje się dość ciekawie. W teorii mamy otrzymać brutalny, trawiony przez wojnę domową świat, walkę opierającą się o naszą zwinność i umiejętności oraz historię, na którą będziemy mogli dowolnie wpływać, podejmując niełatwe wybory bezpośrednio w misjach fabularnych bądź w czasie opcjonalnych aktywności. Praktyka wygląda tak, że twórcy z praskiego studia mają duże ambicje co do swojego tytułu, jednak jest to ich debiutancki projekt i należałoby do niego podejść z dystansem, ale i nadzieją.

Oby Czesi pokazali się z jak najlepszej strony i włożyli w The Last Oricru nie tylko serca, ale też pełnię umiejętności. Gra została zapowiedziana na 2022 rok i ma zostać wydana na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.