filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 stycznia 2022, 14:24

autor: Adrian Werner

The Last of Us - premiera serialu w tym roku, sugeruje odtwórczyni głównej roli

Odtwórczyni roli Ellie w serialu The Last of Us zasugerowała, że produkcja HBO zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Wszystko wskazuje na to, że serial The Last of Us zadebiutuje w tym roku. Aktorka Bella Ramsey, która w produkcji wcieli się w Ellie, wrzuciła na swój profil na Instagramie screen strony serwisu IMDb, gdzie jako datę premiery podano 2022 r.

Zazwyczaj informacje z IMDb o nadchodzących projektach nie są do końca wiarygodne, gdyż serwis nie kontroluje prawdziwości tego, co udostępniają użytkownicy. Tutaj jednak tegoroczny termin premiery podała dalej jedna z głównych aktorek – zakładamy, że Bella Ramsey dobrze wie, kiedy produkcja zostanie wyemitowana.

The Last of Us - premiera serialu w tym roku, sugeruje odtwórczyni głównej roli - ilustracja #1
Źródło: Instagram.

Oczywiście, do czasu oficjalnego potwierdzenia daty premiery przez stację HBO do tych informacji należy podchodzić z dużym dystansem. Produkcja serialu ruszyła w ubiegłym roku, ale zakończenie zdjęć ma być planowane dopiero na czerwiec 2022 r., więc możemy spodziewać się, że telewizyjne The Last of Us zadebiutuje przed kolejnym Sylwestrem.

Warto na koniec dodać, że do obsady serialu dołączyła znana z Euforii aktorka Storm Reid. W telewizyjnym The Last of Us wcieli się ona w rolę Riley.

  1. HBO – strona oficjalna
The Last of Us - premiera serialu w tym roku, sugeruje odtwórczyni głównej roli - ilustracja #2
Źródło: Twitter.

Adrian Werner

Adrian Werner

Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl – piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów – Adrian nigdy nie odmówi dobrej opowieści.

więcej