Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 września 2021, 13:20

autor: Gacek

The Last of Us - zdjęcia do pierwszego odcinka serialu zakończone, prace nad produkcją idą pełną parą

Reżyser pierwszego odcinka serialu The Last of Us zdradził, że zakończył swoją część pracy nad projektem.

The Last of Us to bez wątpienia gra kultowa - nic więc dziwnego, że rzesze fanów z całego świata czekają na jej serialową adaptację. Opowiedziana w produkcji historia może wspaniale wypaść na małym ekranie, dlatego ogromnie cieszy każdy kolejny znak, że prace nad projektem idą do przodu. Kantiemir Bałagow, reżyser pierwszego odcinka, podzielił się na Instagramie informacją, że jego praca na planie The Last of Us została zakończona. Oznacza to, że ekipa filmowa nakręciła już pierwszy epizod serialu.

The Last of Us - zdjęcia do pierwszego odcinka serialu zakończone, prace nad produkcją idą pełną parą - ilustracja #1

Bałagow dodał, że było to świetne doświadczenie z lepszymi oraz gorszymi momentami i jest naprawdę wdzięczny za możliwość pracy nad tym projektem. Mężczyzna podziękował również wielu osobom zaangażowanym w produkcję, w tym jednemu z reżyserów obu części The Last of Us Neilowi Druckmannowi oraz aktorowi Pedro Pascalowi, który w serialu wciela się w Joela.

Ekranizacja nie ma jeszcze określonej daty premiery, ale wszystko wskazuje na to, że nie będziemy musieli długo czekać. Czego spodziewacie się po pierwszym odcinku?