Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2020, 09:04

The Last of Us 2 - świeży zestaw imponujących screenów

Studio Naughty Dog wypuściło pokaźny zestaw nowych screenów z The Last of Us: Part II. Powinny one trochę złagodzić poczucie zawodu, które wywołały wczorajsze doniesienia o kolejnym opóźnieniu gry.

The Last of Us 2 - świeży zestaw imponujących screenów - ilustracja #1
Na razie nie wiemy, ile przyjdzie nam poczekać na premierę The Last of Us: Part II.

Wczoraj firma Sony złamała serca graczy wyczekujących premiery The Last of Us: Part II, ogłaszając, że po raz kolejny została ona przełożona. Autorzy, czyli ludzie ze studia Naughty Dog, udostępnili na otarcie łez zestaw czternastu nowych screenów.

Obrazki pochodzą z wersji gry działającej na PlayStation 4 Pro i prezentują się wyśmienicie, ukazując zarówno pełne detali lokacje, jak i imponujące modele postaci takich jak Ellie i Joel.

  1. Pełna galeria nowych screenów z The Last of Us 2

Przypomnijmy, że The Last of Us: Part II zmierza wyłącznie na PlayStation 4. Początkowo premiera planowana była na 21 lutego tego roku, ale potem została przełożona na 29 maja. Wczoraj gra zaliczyła kolejne opóźnienie – tym razem spowodowane pandemią koronawirusa, przez którą w niektórych regionach mogłyby wystąpić problemy z dostarczeniem fizycznych kopii gry na czas. Na razie firma Sony nie podała nowego terminu debiutu produkcji.

Co ciekawe, wczoraj przyznano, że The Last of Us: Part II jest już praktycznie gotowe. Ostatnie miesiące były dla deweloperów bardzo ciężkie i przepełnione crunchem, który jak widać, ostatecznie okazał się niepotrzebny.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Naughty Dog
  2. Oficjalna strona internetowa gry The Last of Us: Part II
  3. Wszystko o The Last of Us: Part 2