filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 czerwca 2022, 20:43

Ryan Gosling i Chris Evans pojedynkują się w nowej zapowiedzi The Gray Man

Ryan Gosling i Chris Evans stają twarzą w twarz w nowym klipie z nadchodzącego filmu Netflixa – The Gray Man. Konflikt ich bohaterów ma być centralnym punktem akcji przyszłej produkcji.

Źródło: YouTube / Netflix

Przeszłość w końcu dogoniła byłego agenta CIA, Courta Gentry’ego (Ryan Gosling), który teraz zarabia na chleb jako płatny zabójca. Na jego tropie jest Lloyd Hansen (Chris Evans) i na nowym klipie z filmu możemy zobaczyć, że w końcu udało mu się go dopaść.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

W pogotowiu jest jednak agentka Dani Miranda (Ana de Armas) i Gentry’emu teoretycznie udaje się wyjść cało z opresji. Co będzie dalej, dowiemy się 22 lipca, czyli w dniu premiery najdroższej produkcji Netflixa.

The Gray Man ma być nowym początkiem dla Netflixa

Netflix w ostatnich miesiącach przeżywa prawdziwy kryzys wizerunkowy. Plany dotyczące wprowadzenia reklam i likwidacji wygodnego dzielenia kont sprawiły, że użytkownicy nie są zadowoleni z obecnej polityki firmy. Czarę goryczy przelały wieści o masowych zwolnieniach z dywizji animacji korporacji, która była znana z przyciągania kreatywnych i utalentowanych osób.

Firma postanowiła, że czas na zmiany i ogłosiła, że teraz stawia na wysokobudżetowe produkcje wysokiej jakości. Mają one pokazać, że Netflixowi wciąż zależy na oryginalności, a nie na ilości. Przez to zobaczymy mniej premier, ale będą bardziej dopracowane.

Czy faktycznie tak będzie, zobaczymy w przyszłości. Na ten moment korporacja ma na głowie problem coraz większej ekspansji Disney+, które w połowie czerwca będzie miało swoją premierę na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej