Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2022, 19:54

The Finals to darmowy FPS z fenomenalną destrukcją otoczenia; zobacz trailer

Lubicie FPS-y z rozbudowanym systemem zniszczeń? W takim razie powinniście zainteresować się The Finals. Produkcja za dwa dni trafi do zamkniętych alfa-testów. Z tej okazji opublikowano trailer, który prezentuje imponującą mechanikę destrukcji.

Źrodło fot. Steam
i

W sieci pojawił się zwiastun zapowiadający zamkniętą alfę The Finals, darmowego FPS-a na PC od współtwórców Battlefielda. Prezentuje on widowiskową akcję i szerokie możliwości niszczenia obiektów znajdujących się mapie.

Tym, co rzuca się w oczy, jest przede wszystkim imponujący system destrukcji otoczenia. Praktycznie każdy element widoczny na trailerze ulega uszkodzeniom. Część z nich jest niewielka i powoduje zaledwie ukruszenie się jednej ściany czy drobnych obiektów. Inne natomiast sprawiają, że budynki walą się graczom na głowę.

Drugą wyraźnie widoczną cechą gry jest duża dynamika rozgrywek. Wszystko dzieje się w zawrotnym tempie.

Jeśli chcecie wypróbować The Finals, to możecie zapisać się do wspomnianej zamkniętej alfy. W jej ramach będzie mogli wypróbować wiele „eksperymentalnych” mechanik, które mają oferować twórcy. Aby to zrobić, musicie wejść na kartę tytułu na platformie Steam i kliknąć w przycisk „poproś o dostęp”. Testy rozpoczną się 29 września.

The Finals na Steamie

The Finals to sieciowy FPS opracowany przez Embark Studios – szwedzkiego dewelopera, założonego przez osoby pracujące między innymi nad serią Battlefield. W czasie zabawy będziemy walczyć na arenach inspirowanych rzeczywistymi miejscami. Każda z map ma być w dużej mierze zniszczalna. Sami twórcy zachęcają graczy do kreatywności, by wykorzystać otoczenie i w ten sposób zyskać przewagę.

  1. The Finals – oficjalna strona

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej

E3 2021