Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2019, 08:55

autor: Adrian Werner

The Division 2 - szczegóły otwartej bety

Firma Ubisoft oraz studio Massive Entertainment ujawniły, czego możemy oczekiwać po otwartej becie gry Tom Clancy's The Division 2, która odbędzie się za parę dni. Zaoferuje ona więcej elementów niż niedawne zamknięte testy.

Gra zadebiutuje w przyszłym miesiącu. - The Division 2 - szczegóły otwartej bety - wiadomość - 2019-02-26
Gra zadebiutuje w przyszłym miesiącu.
THE DIVISION 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Massive Entertainment
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 15 marca 2019 r.

Firma Ubisoft ujawniła szczegóły otwartej bety Tom Clancy's The Division 2, czyli kontynuacji popularnej sieciowej strzelanki z 2016 roku. Testy odbędą się w dniach 1-4 marca i wezmą w nich udział posiadacze pecetów oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.

Zawartość bety będzie obszerna, tak aby umożliwić graczom zaznajomienie się ze wszystkimi głównymi elementami gry. Otrzymamy trzy misje z głównego wątku fabularnego oraz pięć zadań pobocznych. Zwiedzimy także jedną z Mrocznych Stref oraz zmierzymy się z innymi graczami w trybie PvP Skirmish.

Co ciekawe, otwarta beta będzie bardziej obszerna niż zorganizowane kilka tygodni temu zamknięte testy. Otrzymamy dodatkową misję (Viewpoint Museum), umiejętność (Chem Launcher z dwoma wariantami - Riot Foam oraz Explosive Vapor) oraz mapę PvP (Capitol Ruins). Ponadto będziemy mogli rozwinąć postać do ósmego poziomu doświadczenia. Po ukończeniu zadania w Jefferson Trade Center pojawi się opcja sprawdzenia jednej misji z tzw. endgame. W niej wybierzemy między trzema postaciami na 30. poziomie rozwoju i odmiennych specjalizacjach.

Przypomnijmy, że Tom Clancy's The Division 2 ukaże się 15 marca, równocześnie na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Na PC gry nie kupimy na Steamie. Dostępna będzie tylko przez serwisy Uplay oraz Epic Games Store.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w The Division 2 – gra dla fanów „jedynki”
  3. Wszystko o Tom Clancy's The Division 2