Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2021, 11:40

autor: Adrian Werner

The Day Before - nowy zapis rozgrywki z survivalowej strzelanki MMO

Studio Fntastic opublikowało nowy gameplay z survivalowej strzelanki MMO The Day Before. Pokazuje on wymianę ognia na ulicach miasta.

THE DAY BEFORE W SKRÓCIE:
  • Deweloper: Fntastic
  • Wydawca: MyTona
  • Gatunek: gra akcji/MMO
  • Platforma: PC
  • Data premiery: lato 2021 r.

Do sieci trafił nowy materiał wideo z The Day Before, czyli survivalowej gry MMO osadzonej w postapokaliptycznym świecie. Filmik oferuje dwie minuty zapisu rozgrywki i koncentruje się na zaprezentowaniu mechanizmów walki.

Materiał jest ciekawy m.in. z powodu tego, że oferuje pierwszą okazję do zobaczenia akcji w trakcie dnia. Gdy gra została zapowiedziana pod koniec stycznia tego roku twórcy udostępnili filmik z obszernymi fragmentami gameplaya, ale prezentował on jedynie rozgrywkę nocą.

Filmik opublikowano w trakcie wirtualnego wydarzenia IGN Fan Fest 2021. W materiale możemy zobaczyć bazę, eksplorację opustoszałych ulic miasta oraz przede wszystkim walkę z innymi ocalałymi. To ostatnie jest o tyle godne uwagi, że poprzedni gameplay koncentrował się na pokazaniu starć z hordami zombie.

Najnowszy filmik wzmacnia wrażenie, że The Day Before jest mocno wzorowane na serii Tom Clancy's The Division. Brak rewolucyjnych pomysłów nie zmienia jednak faktu, że całość prezentuje się obiecująco.

Przypomnijmy, że The Day Before zmierza wyłącznie na pecety. Premiera ma nastąpić w drugim kwartale tego roku. Produkcja zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Day Before
  2. The Day Before na platformie Steam