Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2021, 12:11

Wyciekły screeny z The Crew: Orlando; nowa odsłona miała być DLC do The Crew 2

Według internetowych przecieków, Ivory Tower pracuje nad nową grą z serii The Crew. Początkowo miało być to jedynie DLC do ostatniej odsłony cyklu.

W SKRÓCIE:
  • W sieci pojawiły się przecieki na temat nowej odsłony The Crew.
  • Ma ona nosić podtytuł Orlando i zaprezentować graczom całkowicie nowy model jazdy.
  • Pierwotnie produkcja planowana była jako DLC do The Crew 2.

Dataminer o nicku RacingGameGuru0300 opublikował na Reddicie ciekawe informacje dotyczące nowej gry z serii The Crew. Ze screenów znalezionych przez niego wśród plików drugiej odsłony cyklu wynika, że studio Ivory Tower pracuje już nad kolejnym tytułem.

Projekt ten nosił nazwę The Crew 2: Orlando, co wskazywałoby na to, iż jest to jedynie DLC do produkcji z 2018 roku. Ubisoft, będący wydawcą gry, jednak zmienić jakoby zdanie i finalnie tytuł ten przekształcony ma zostać w dzieło stojące na własnych nogach. Taki scenariusz potwierdził znany informator Tom Henderson.

Wyciekły screeny z The Crew: Orlando; nowa odsłona miała być DLC do The Crew 2 - ilustracja #1
Źródło: Twitter

Według niego projekt nosi obecnie nazwę The Crew: Orlando i jest całkowicie osobną grą. Nie tylko nie będzie ona związana z The Crew 2, ale zaprezentuje również nowy model jazdy, który ma zostać poprawiony w stosunku do poprzedniej odsłony. Na razie tytuł ma znajdować się na bardzo wczesnym etapie prac i nieznana pozostaje nawet przybliżona data jego premiery.

Wyciekły screeny z The Crew: Orlando; nowa odsłona miała być DLC do The Crew 2 - ilustracja #2

Duże zdziwienie wśród graczy wywołały screeny lokacji, do której zabrać ma nas nowe The Crew. Wyspa widoczna na nich przypomina bardziej Hawaje niż tytułowe Orlando na Florydzie. Ponadto niepokój wzbudził opis trybu gry dla 100 osób, który ma pozwolić na dynamiczną rywalizację z możliwością zmiany aut w trakcie jazdy. Dla niektórych zabrzmiało to jak kolejne podejście do trybu battle royale.

Wyciekły screeny z The Crew: Orlando; nowa odsłona miała być DLC do The Crew 2 - ilustracja #3

Na oficjalne komunikaty dotyczące The Crew: Orlando musimy jednak jeszcze poczekać. Powyższe informacje są jedynie spekulacjami opartymi w dużej mierze o materiały odkopane przez dataminera, które mogą być już nieaktualne. Należy więc podchodzić do nich z ostrożnością.