Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 4 listopada 2022, 16:12

Prequel Johna Wicka obejrzymy na Amazon Prime Video

Serial The Continental znalazł swój dom. Prequel serii filmów o Johnie Wicku będzie dostępny dla prawie wszystkich użytkowników Amazon Prime Video.

Źródło fot. John Wick; Chad Stahelski; 2014
i

The Continental to serialowy prequel serii filmów o Johnie Wicku. Produkcja ma przedstawić brutalne losy młodego Winstona, który, jak wiemy, został właścicielem Continental – sieci hoteli dla zabójców.

Pierwotnie serial miał zostać udostępniony w Stanach Zjednoczonych na platformie streamingowej Starz. Doszło jednak do zmiany i w wymienionym kraju The Continental będzie można obejrzeć w serwisie Peacock.

Jak donosi serwis Variety, platforma streamingowa Amazon Prime Video podpisała umowę z Lionsgate Television na światową dystrybucję serialu The Continental. Oznacza to, że serial będzie dostępny w tym serwisie we wszystkich krajach za wyjątkiem USA, Izraela i Bliskiego Wschodu.

Amazon Prime Video kupisz tutaj

Przypomnijmy, że The Continental opowie genezę znanej z Johna Wicka sieci hotelów o tej samej nazwie. W trzech odcinkach twórcy pokażą historię Winstona Scotta, w którego w serialu wcieli się Colin Woodell.

Z oficjalnego opisu The Continental wynika, że opowieść osadzona zostanie w latach 70. w Nowym Jorku. Bohater będzie musiał zmagać się z demonami przeszłości, przy jednoczesnej próbie przejęcia władzy nad tytułowym hotelem.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej