Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2013, 20:35

autor: Adrian Werner

The Bureau: XCOM Declassified - oczekiwania i pierwsze wrażenia - komentarz redakcji

Niedawno poznaliśmy wreszcie los trapionego problemami projektu XCOM. Produkcja została przerobiona na strzelankę TPP i ukaże się w tym roku. W komentarzu video burzliwą historię gry omawiają UV i Khalosh.

Cykl deweloperski strzelanki XCOM należy do wyjątkowo burzliwych. Po wielu latach produkcji projekt został niedawno zapowiedziany ponownie jako The Bureau: XCOM Declassified. W poniższym materiale video wysłuchacie co na temat obecnego kształtu gry i jej wcześniejszej wersji mają do powiedzenia redaktorzy gry-online.pl - UV i Khalosh.

Przypomnijmy, że XCOM zapowiedziano w 2010 roku jako zwykłą pierwszoosobową strzelankę. Reakcja fanów cyklu była negatywna, więc autorzy postanowili wprowadzić liczne zmiany. Pokazana rok później na targach E3 wersja oferowała już tryb dowodzenia oddziałem i przypominała futurystyczne Brothers in Arms. Potem o projekcie zrobiło się cicho, aż w końcu pod koniec kwietnia został on ujawniony ponownie jako trzecioosobowa strzelanka zatytułowana The Bureau: XCOM Declassified.

Gra trafi na pecety oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Europejska premiera odbędzie się 23 sierpnia 2013 roku.