Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2021, 12:42

The Binding of Isaac: Repentance - premiera ostatniego dodatku do hitu indie

Na rynku zadebiutował dodatek The Binding of Isaac: Repentance. Stanowi on zwieńczenie sagi niezależnego przeboju, gdyż jest to ostatnie rozszerzenie do tej gry.

Na rynku zadebiutował dodatek The Binding of Isaac: Repentance, czyli ostatnie DLC do gry The Binding of Isaac: Rebirth. Rozszerzenie można kupić na Steamie. Aby to zrobić, musicie posiadać nie tylko podstawową wersję Rebirth, ale również rozszerzenia Afterbirth oraz Afterbirth+.

Samo The Binding of Isaac: Repentance kosztuje 53,99 złotych. Dla osób dopiero zaczynających przygodę z marką godny polecenia jest zestaw The Binding of Isaac: Rebirth Complete Bundle, zawierający podstawową wersję gry wraz ze wszystkim dodatkami, w tym także Repentance. Standardowa cena tej paczki to 183,96 zł, ale z okazji premiery ostatniego DLC przeceniono ją o 35%, dzięki czemu kosztuje 118,96 zł.

The Binding of Isaac: Repentance na razie dostępne jest wyłącznie na PC, ale trwają już prace nad konwersjami na Nintendo Switch, PlayStation 4, Xboksa One, PS5 i Xboksa Series X/S. Te wersje ukażą się jeszcze w tym roku.

Pierwsze wrażenia z ostatniego dodatku są bardzo dobre. Na Steamie aż 97% ocen użytkowników jest pozytywnych, więc wszystko wskazuje na to, że Repentance stanowi godne zakończenie sagi The Binding of Isaac.

  1. Oficjalna strona The Binding of Isaac
  2. The Binding of Isaac: Repentance na Steamie