Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2020, 19:13

autor: aadamus

Temtem - pecetowe pokemony znalazły na Steamie pół miliona nabywców

Temtem okazał się niemałym sukcesem. Równo miesiąc po premierze we Wczesnym dostępie na Steamie ogłoszono, że inspirowana serią Pokemon produkcja sprzedała się w ponad pół miliona egzemplarzy.

Temtem cieszy się dużą popularnością na świecie. - Temtem - pecetowe pokemony znalazły na Steamie pół miliona nabywców - wiadomość - 2020-02-22
Temtem cieszy się dużą popularnością na świecie.

W skrócie

  1. Temtem w miesiąc od premiery we Wczesnym dostępie na Steamie trafił w ręce pół miliona użytkowników.
  2. Istotą rozgrywki w Temtem jest eksploracja Archipelagu Airborne i kolekcjonowanie tytułowych stworków.
  3. Pełna wersja tytułu zadebiutuje na rynku w przyszłym roku.

Dzisiaj mija równo miesiąc, odkąd we Wczesnym dostępie zadebiutowało, inspirowane serią Pokemon, MMO – Temtem. Jak się okazuje, gra osiągnęła spory sukces komercyjny. Za pośrednictwem Twittera twórcy produkcji poinformowali, że trafiła ona do ponad pół miliona użytkowników na całym świecie. Popularność tytułu potwierdza również fakt, że wylądowała ona na opublikowanej przez Valve styczniowej liście największych premier na Steamie.

Na ten moment produkcja może się jednak poszczycić nie tylko dużą liczbą sprzedanych egzemplarzy. Temtem spotkał się także z bardzo ciepłym odbiorem wśród społecznościna Steamie 88% z ponad 16 tysięcy recenzji wystawionych przez użytkowników jest pozytywnych.

Temtem to produkcja, która może stanowić alternatywę dla przeznaczonej na konsole Nintendo serii Pokemon. Podczas zabawy wcielamy się w jednego z trenerów tytułowych stworków, a naszym celem jest zostanie najlepszym z nich. W tym celu przemierzamy Archipelag Airborne, łapiemy nowe okazy do swojej kolekcji i walczymy z napotkanymi przeciwnikami. Pełna wersja tytułu ma trafić na rynek w drugim lub trzecim kwartale 2021 roku.