Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2021, 09:58

autor: Frozen

Polska pani premier nową postacią w Tekken 7

Firma Bandai Namco opublikowała w internecie krótką zapowiedź nadchodzącego DLC do gry Tekken 7, które wzbogaci tytuł o nową wojowniczkę. Ku zaskoczeniu wszystkich, będzie to polska pani premier.

Podczas odbywającego się w niedzielę rano wydarzenia Japan Fighting Game Publishers Roundtable firma Namco Bandai pokazała pierwszy teaser kolejnego DLC do Tekken 7. Wprowadzi ono do produkcji nową grywalną kobiecą postać, o której wiadomo tylko tyle, że... jest premierem Polski.

W zwiastunie możemy zobaczyć kilka krótkich klipów przedstawiających nasz piękny kraj, a także jedną scenkę na silniku gry. Zgodnie z tradycją serii, w której każdy bohater porozumiewa się w swoim rodzimym języku, pani premier i jej świta komunikują się między sobą po polsku. Wysiadając z rządowego auta, Prezes Rady Ministrów informuje przez komórkę swojego podwładnego, że zamierza wygrać turniej „w imię wszystkich Polaków”. Kamera nie pokazuje jednak całej twarzy nowej postaci. Wciąż nie wiemy także, jak pani premier ma na imię.

DLC ukaże się wczesną wiosną i wejdzie w skład ostatniej, czwartej przepustki sezonowej do Tekkena 7. Poza naszą reprezentantką, w season passie znajdziemy także dwie areny – Vemilion Gates oraz jeszcze nieujawnioną (być może polską) miejscówkę, a także inną grywalną postać – Kunimitsu.