Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2022, 18:28

Niedługo wreszcie zobaczymy TDU: Solar Crown; Nacon teasuje pokaz gier

W przyszłym tygodniu możemy poznać nową datę premiery gry Test Drive Unlimited: Solar Crown. Stanie się to prawdopodobnie podczas wydarzenia Nacon Connect.

Czerwiec niemal już dobiegł końca, ale wygląda na to, że i w lipcu 2022 roku czeka nas kilka mniejszych growych pokazów. Jednym z pierwszych będzie Nacon Connect, czyli wydarzenie organizowane przez firmę Nacon. Odbędzie się ono 7 lipca (czwartek) o godzinie 19:00 czasu polskiego. Będzie je można obejrzeć w serwisach YouTube i Twitch.

Tak się składa, że Nacon jest wydawcą mocno wyczekiwanej gry wyścigowej Test Drive Unlimited: Solar Crown, która niedawno zaliczyła obsuwę. Do tej pory nie poznaliśmy jej nowej daty premiery. Prawdopodobne wydaje się więc, że zostanie ona ujawniona właśnie za tydzień – jeśli zaś to nie nastąpi, możemy przynajmniej liczyć na pierwszy materiał na silniku gry, sądząc po poniższym teaserze (urywek z TDU pojawia się w 0:04).

Dwie inne produkcje, które na pewno zostaną zaprezentowane, to The Lord of the Rings: Gollum i Steelrising. Nie zabraknie też oczywiście innych pozycji.

E3 2021