Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Project Soul - newsy i ciekawostki

Soulcalibur: Lost Swords nową odsłoną serii bijatyk?
Soulcalibur: Lost Swords nową odsłoną serii bijatyk?

qjin, 23 lipca 2013, 09:23

Firma Namco Bandai kilka dni temu zapowiedziała Soulcalibur 2 HD Online, ale na tym być może nie koniec, bowiem zastrzegła ona znak handlowy Soulcalibur: Lost Swords. Kto wie, czy nie szykuje się wielki powrót serii klasycznych bijatyk.

Zapowiedziano Soulcalibur II HD Online
Zapowiedziano Soulcalibur II HD Online

Adrian Werner, 20 lipca 2013, 18:01

Firma Namco Bandai zapowiedziała Soulcalibur II HD Online, czyli odświeżoną wersję klasycznej bijatyki z poprzedniej generacji konsol. Gra zmierza na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 i poza ulepszoną grafiką zaoferuje tryb sieciowy.

Soulcalibur V debiutuje na polskim rynku
Soulcalibur V debiutuje na polskim rynku

Sarge, 3 lutego 2012, 12:45

Dzisiaj ma miejsce polska premiera bijatyki Soulcalibur V. Produkcja studia Project Soul została wydana w naszym kraju przez firmę Cenega w angielskiej wersji językowej na PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

W Soulcalibur V zagramy Ezio, bohaterem Assassin's Creed. Znamy datę premiery

Sarge, 21 października 2011, 12:45

Poznaliśmy datę premiery gry Soulcalibur V i zawartość Edycji Kolekcjonerskiej. Dowiedzieliśmy się także, że w grywalnej formie pojawi się Ezio Auditore de Firenze znany z serii Assassin's Creed.

Soul Calibur V w 2012 roku

Rezo, 11 maja 2011, 11:10

Po niekończącej się lawinie spekulacji i niedomówień, jakie miały miejsce w ostatnich tygodniach, Namco Bandai zajęło oficjalne stanowisko w sprawie premiery Soul Calibur V.