Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

poradniki - newsy i ciekawostki (2)

Nvidia wyjaśnia jak zmienić zaawansowane opcje graficzne w grze The Elder Scrolls V: Skyrim
Nvidia wyjaśnia jak zmienić zaawansowane opcje graficzne w grze The Elder Scrolls V: Skyrim

Sarge, 8 grudnia 2011, 12:35

Na oficjalnej stronie kart graficznych GeForce pojawił się poradnik dla posiadaczy pecetowej wersji gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Artykuł zawiera wiele wskazówek na temat dostosowania opcji graficznych do swojego komputera.

Poradnik - akademia zimowej twierdzy i gildia złodziei - The Elder Scrolls V: Skyrim

Redakcja GRYOnline.pl, 5 grudnia 2011, 12:23

"Niniejszy poradnik zawiera szczegółowy opis przejścia questów Akademii w Zimowej Twierdzy (gildia magów) oraz gildii złodziei z siedzibą w Pękninie. Całość uzupełniają wysokiej jakości zdjęcia oraz mapy lokacji, ukazujące najważniejsze momenty rozgrywki."

Podbijamy miasto z poradnikiem do gry Saints Row: The Third

Redakcja GRYOnline.pl, 28 listopada 2011, 15:38

"Poradnik do gry Saints Row: The Third zawiera opis przejścia kampanii wraz z poradami pomagającymi w ich wykonaniu. Dzięki niemu bez problemu ukończysz grę w 100%. Zawiera również przykład zleceń zawartych w Książce Świętych, a także opis TRYBU HORDY."

Poradnik - mroczne bractwo i towarzysze - do gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Redakcja GRYOnline.pl, 28 listopada 2011, 12:56

"Poradnik do gry The Elder Scrolls V: Skyrim zawiera opis przejścia questów Mrocznego Bractwa oraz zakonu wojowników zwanych Towarzyszami. W tekście znalazły się też możliwe warianty zachowań, pozwalające na przechodzenie misji na kilka różnych sposobów."

Toczymy boje z poradnikiem do gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Redakcja GRYOnline.pl, 24 listopada 2011, 12:11

"Poradnik do gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy zawiera dokładny, bogato ilustrowany opis przejścia wątku głównego i wszystkich zadań pobocznych. Ponadto znalazło się w nim kilka wskazówek dotyczących gry oraz porady dotyczące osiągnięć."

Poradniki do gry Assassin's Creed: Revelations - opis przejścia oraz kompendium wiedzy

Redakcja GRYOnline.pl, 22 listopada 2011, 13:14

Poradniki do gry Assassin’s Creed Revelations pomogą w bezproblemowym ukończeniu wszystkich wątków gry. Dzięki nim, wszystkie sekrety staną przed Tobą otworem, a odnalezienie znajdziek stanie się czystą formalnością.

Poradnik do głównego wątku fabularnego gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Redakcja GRYOnline.pl, 21 listopada 2011, 14:37

"Poradnik opisujący główny wątek fabularny do gry The Elder Scrolls V: Skyrim zawiera szczegółowy opis przejścia wraz z możliwymi wariantami pozwalającymi na przechodzenie wybranych misji na kilka różnych sposobów. Nie zabrakło w nim również szeregu porad."

Powstrzymujemy III wojnę światową z poradnikiem do gry Call of Duty: Modern Warfare 3

Redakcja GRYOnline.pl, 17 listopada 2011, 12:21

"Poradnik do gry Modern Warfare 3 zawiera ilustrowany opis przejścia wszystkich zadań w kampanii ze szczegółowym uwzględnieniem trudniejszych momentów. W tekście są również zaznaczone lokalizacje wszystkich 46 materiałów wywiadowczych."

Poradnik do gry Assassin's Creed: Revelations - opis przejścia i zadania dodatkowe

Redakcja GRYOnline.pl, 16 listopada 2011, 14:23

"Poradnik do gry Assassin’s Creed Revelations zawiera kompletny opis przejścia gry, wraz z poradami ułatwiającymi zdobycie pełnej synchronizacji w każdym wspomnieniu. Ponadto obszerny fragment tekstu poświęcony został dostępnym w grze zadaniom dodatkowym."

Odkrywamy wszystkie sekrety z poradnikami do gry Batman: Arkham City

Redakcja GRYOnline.pl, 7 listopada 2011, 15:22

"Poradniki do gry Batman: Arkham City zawierą szczegółowy opis przejścia tytułu, wzbogacony między innymi o lokalizacje wszystkich trofeów zarezerwowanych dla postaci Batmana i Kobiety-Kota, opisy zagadek słownych, lokalizacje obiektów do zniszczenia a także omówienie wyzwań."

Lekcja zabijania orków - poradnik do gry Orcs Must Die! Śmierć orkom

Redakcja GRYOnline.pl, 3 listopada 2011, 11:43

"Poradnik do gry Orcs Must Die! Śmierć orkom zawiera wszystkie informacje na temat dostępnych narzędzi zagłady, przeciwników, zaklęć i osiągnięć. Nie zabrakło też opisów wszystkich 24 misji wzbogaconych mapami, obrazkami i filmami."

Walczymy o tron z poradnikiem do Gra o tron: Początek

Redakcja GRYOnline.pl, 2 listopada 2011, 12:41

"W poradniku do gry Gra o Tron: Początek znajdziecie szereg porad dotyczących samej rozgrywki, jak i jednostek, budynków oraz rodów. Nie zabrakło w nim również szczegółowego opisu przejścia kampanii, wzbogaconego wieloma obrazkami oraz dokładnymi mapkami."

Nietoperz w mieście - opis przejścia w poradniku do gry Batman: Arkham City

Redakcja GRYOnline.pl, 26 października 2011, 14:14

"Poradnik do gry Batman: Arkham City zawiera opis przejścia głównego wątku fabularnego gry oraz misji pobocznych. Nie zabrakło w nim również szczegółowych opisów walk z bossami, które zwłaszcza w dalszej części gry bywają dość skomplikowane."

Furia na pustkowiach z poradnikiem do gry Rage

Redakcja GRYOnline.pl, 25 października 2011, 12:35

"W poradniku do gry RAGE poza opisem przejścia wzbogaconym unikatowymi mapami, znajdziecie szereg informacji traktujących o zagadnieniach takich jak: wyścigi rajdowe, gra w karty, pojedynki na arenach czy specyficzny trening footballu amerykańskiego."

Zostań królem strzelców z poradnikiem do gry FIFA 12

Redakcja GRYOnline.pl, 19 października 2011, 12:22

"Poradnik do gry FIFA 12 zawiera ogromną ilość porad oraz masę filmików instruktażowych dzięki którym żadna taktyka nie będzie Wam obca. Ponadto znalazły się w nim objaśnienia nowinek, a także tajniki rozgrywki w trybie Zostań Gwiazdą."

Puzzle Quest w świecie Heroesów - poradnik do gry Might & Magic: Clash of Heroes

Redakcja GRYOnline.pl, 17 października 2011, 15:04

"W poradniku do gry Might and Magic: Clash of Heroes, poza poradami i opisem przejścia, znajdziesz opis wszystkich dostępnych w grze zadań łowców nagród, artefaktów, jednostek specjalnych, zagadek bitewnych, pozostałych zadań pobocznych."

Aktywny wypoczynek w rajskich klimatach z poradnikiem do gry Dead Island

Redakcja GRYOnline.pl, 8 października 2011, 10:27

W poradniku do gry Dead Island znajdziecie szczegółowy, skrupulatnie ilustrowany i bogaty opis przejścia gry – zarówno zadań głównych jak i pobocznych – a także ręcznie tworzone mapy, których próżno szukać nawet w samej grze!

Szarańcza pokazuje na co ją stać w poradniku do gry Gears of War 3

Redakcja GRYOnline.pl, 29 września 2011, 11:34

"Poradnik do gry Gears of War 3 zawiera kompletny opis przejścia. Walki z bossami zostały dodatkowo opatrzone materiałami wideo, ułatwiającymi zrozumienie taktyki. Całość uzupełnia opis możliwych do zdobycia osiągnięć i znajdziek."

Poradnik: Warhammer 40,000: Space Marine

Redakcja GRYOnline.pl, 22 września 2011, 09:46

"Poradnik do gry Space Marine zawiera kompletny opis przejścia gry, wraz z poradami dotyczącymi trudniejszych starć i opisami silniejszych przeciwników oraz znajdziek. Lokalizacja wszystkich 48 SERWOCZASZEK została szczegółowa opisana oraz zilustrowana."

Poradniki do gry Deus Ex Bunt Ludzkości - Detroit, Hengsha

Redakcja GRYOnline.pl, 26 sierpnia 2011, 15:00

"Poradniki do gry Deus Ex Bunt Ludzkości zawierają opisy przejścia zadań głównych oraz pobocznych otrzymywanych podczas pobytu w dwóch pierwszych dużych lokacjach gry. Ponadto w tekstach znajdują się szczegółowe wskazówki odnośnie każdego z aspektów rozgrywki."

Opis przejścia i sekrety do gry Alice: Madness Returns

Redakcja GRYOnline.pl, 19 lipca 2011, 16:50

Opis przejścia i sekrety do gry Alice: Madness Returns, już dzisiaj w dwóch poradnikach do gry "American McGee's Alice". Poradniki zawierają opis miejsc z takimi przedmiotami jak świńskie ryjki, wspomnienia, czy butelki.

Poradnik z opisem przejścia i sekretami do gry F.3.A.R.

Redakcja GRYOnline.pl, 14 lipca 2011, 13:23

"Opis przejścia do gry F.3.A.R skrupulatnie opisuje cały tryb kampanii. Zawiera również porady dotyczące trudniejszych starć. Ponadto na końcu poradnika znajduje się rozdział poświęcony położeniu lalek Almy."

Poradnik: The Tiny Bang Story

Redakcja GRYOnline.pl, 14 lipca 2011, 10:24

"W poradniku do The Tiny Bang Story znajdziesz szczegółowy opis przejścia gry. Historia została podzielona na pięć odcinków i koncentrujemy się w niej na szukaniu ukrytych obiektów oraz zaliczaniu zadań natury logicznej."

Kolejny poradnik do Wiedźmina 2 - opis ścieżek i sposobów ukończenia zadań

Sarge, 5 lipca 2011, 13:55

W serwisie GRY-OnLine opublikowany został poradnik prezentujący ścieżki i sposoby ukończenia najważniejszych zadań w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Zaktualizowaliśmy poradnik do Wiedźmina 2 - ścieżka Iorvetha dostępna

Sarge, 26 maja 2011, 14:00

Dzisiaj w naszym serwisie zaktualizowany został poradnik do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Dotychczas dostępny był opis prologu i pierwszego aktu, a obecnie całość została rozbudowana o drugi akt – ścieżkę Iorwetha.

Gamertag - MistrzSzefów - nie uciekaj!
Gamertag - MistrzSzefów - nie uciekaj!

Hed, 13 stycznia 2011, 06:58

MistrzSzefów powraca i tym razem ma przesłanie dla osób wychodzących z potyczek rozgrywanych za pośrednictwem Xbox LIVE. Takie zachowanie psuje zabawę innym i nie może być dłużej tolerowane.

Poradniki wideo - Rynek usług dla gier Xbox LIVE

Hed, 30 grudnia 2010, 11:52

Co kryje się w dziale "rynek usług dla gier" na Xboksie 360? Oczywiście najnowsze materiały związane z grami i pełne wersje najciekawszych produkcji. W tym poradniku odsłaniamy wszystkie zakamarki usługi.