Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Anonymous - newsy i ciekawostki

Hakerzy z Anonymous dołączają do ataku na TikTok
Hakerzy z Anonymous dołączają do ataku na TikTok

mikos, 2 lipca 2020, 11:50

Grupa Anonymous twierdzi, że TikTok jest narzędziem służącym chińskiemu rządowi do szpiegowania i zawiera wiele luk bezpieczeństwa.

Zynga na celowniku hakerów z grupy Anonymous – 800 osób straci pracę?
Zynga na celowniku hakerów z grupy Anonymous – 800 osób straci pracę?

Hed, 30 października 2012, 10:45

Hakerzy z Anonymous twierdzą, że Zynga zwolni jeszcze około 800 pracowników. Grupa straszy producenta FarmVille wypuszczeniem tajnych dokumentów i gier, jeśli nie wstrzyma on swoich planów restrukturyzacyjnych.

Grupa Anonymous straszy Sony

Kono, 31 grudnia 2011, 08:04

Grupa hakerska Anonymous opublikowała film, w którym grozi atakiem na serwery firmy Sony. Powodem złości kontrowersyjnej grupy jest poparcie japońskiego przedsiębiorstwa dla projektu ustawy SOPA.

Hakerzy atakują Sony - 93 tysiące kont zablokowanych
Hakerzy atakują Sony - 93 tysiące kont zablokowanych

Kono, 12 października 2011, 09:49

Serwisy sieciowe firmy Sony zostały kolejny raz zaatakowane przez hakerów. Tym razem sprawa dotyczy 93 tys. kont PlayStation Network, Sony Entertainment Network oraz Sony Online Entertainment.

Czternastu członków hakerskiej grupy Anonymous w areszcie

sathorn, 20 lipca 2011, 10:40

Czternastu Anonimowych wylądowało w areszcie po serii zatrzymań jakich dokonało FBI w związku z atakami na stronę firmy PayPal. Zatrzymano także siedem osób podejrzanych o popełnienie innych cyberprzestępstw oraz dokonano trzydziestu pięciu przeszukań.

Domniemany członek grupy LulzSec w areszcie

sathorn, 22 czerwca 2011, 12:03

Brytyjski oddział do walki z wirtualną przestępczością, we współpracy z FBI, aresztował dziewiętnastoletniego mieszkańca Wickford, Essex, podejrzanego o współudział w atakach na serwery wielu firm i instytucji publicznych, również związanych z przemysłem gier wideo. Młody mężczyzna ma jakoby należeć do LulzSec, ostatnio bardzo aktywnej grupy hackerów.

Hakerzy wykradli dane użytkowników ze stron gry Deus Ex i firmy Eidos?

Hed, 13 maja 2011, 12:49

W sieci pojawiły się doniesienia o rzekomym ataku hakerów na serwisy internetowe gry Deus Ex: Human Revolution oraz firmy Eidos. Podobno z obu witryn wykradziono osobiste informacje prawie 80 tysięcy użytkowników, 9 tysięcy plików z CV, a także kody źródłowe stron. Za akcją mieliby stać byli członkowie grupy Anonymous, która bywa łączona z włamaniem na PlayStation Network.