Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release NVIDIA Press Release 25 listopada 2014, 17:48

Tablet NVIDIA SHIELD - Czarny piątek również w Polsce

NVIDIA jest firmą amerykańską i oczywiście tradycyjnie przygotowuje promocje związane z „Czarnym piątkiem”, ale wyjątkowo w tym roku z jednej z nich skorzystają gracze na całym świecie, również w Polsce. Jest ona związana z SHIELD, idealnym tabletem dla graczy.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

„Czarny piątek”, czyli pierwszy dzień po Święcie Dziękczynienia rozpoczynający szał świątecznych zakupów, jest kojarzony głównie ze Stanami Zjednoczonymi, ale idea dużych promocji w tym właśnie dniu przyjęła się również w innych krajach.

NVIDIA jest firmą amerykańską i oczywiście tradycyjnie przygotowuje promocje związane z „Czarnym piątkiem”, ale wyjątkowo w tym roku z jednej z nich skorzystają gracze na całym świecie, również w Polsce. Jest ona związana z SHIELD, idealnym tabletem dla graczy.

Tablet NVIDIA SHIELD - Czarny piątek również w Polsce - ilustracja #1

SHIELD jest napędzany przez procesor Tegra K1, posiadający 192-rdzeniowy układ graficzny, i od kilku dni posiada aktualizację do najnowszej wersji systemu Android 5.0 Lollipop. Nowy system oferuje ulepszony interfejs użytkownika oraz gwarantuje zwiększoną wydajność aplikacji. Wraz z aktualizacją użytkownicy otrzymują również udoskonaloną aplikację Dabbler, pozwalającą każdemu odkryć w sobie talent malarski. Opublikowano i zapowiedziano również całą masę nowych gier, które zostały zoptymalizowane dla tabletu SHIELD. Najgłośniejszym echem odbiło się oficjalne uruchomienie usługi GRID (http://shield.nvidia.pl/grid-game-streaming/), umożliwiającej strumieniowanie na tablet hitów z PC, wykorzystując chmurę obliczeniową. Usługa GRID pozostaje bezpłatna dla wszystkich posiadaczy urządzeń SHIELD do 30 czerwca 2015 roku.

Już w najbliższy piątek, 28 listopada 2014, każdy kto zdecyduje się na zakup tabletu SHIELD w wersji z 32GB pamięci masowej i łącznością LTE, otrzyma nie tylko urządzenie przygotowane na system Android 5.0 i usługę GRID, zestaw Green Box, ale również bezpłatnie kontroler bezprzewodowy SHIELD (http://shield.nvidia.pl/game-controller/), który w regularnej sprzedaży kosztuje 249 złotych. Cena tabletu SHIELD 32GB LTE w promocji pozostaje niezmienna i wynosi 1549 złotych.

Zestaw Green Box (http://shield.nvidia.pl/shield-valve-green-box-bundle/) składa się z trzech kultowych gier firmy Valve, czyli Half-Life 2, Portal, a także jednej z najlepszych gier wszech czasów - Half-Life 2: Episode One. Gra Half-Life 2: Episode One premierowo trafia na urządzenie mobilne, jest zoptymalizowana dla procesora Tegra K1 i dostępna tylko dla tabletu SHIELD.

Usługa GRID nazywana „Netfliksem dla gier”, w tym momencie oferuje już 20 hitów, w tym takie gry jak Batman: Arkham City i Borderlands 2, a każdego tygodnia będą udostępniane nowe tytuły. W tym tygodniu będzie to: Psychonauts.

Promocja potrwa od godziny 00:01 do 23:59 w dniu 28 listopada 2014 i będzie obowiązywać w sklepach Komputronik i Morele.

Szczegółowe informacje będą dostępne od najbliższej środy na stronie: http://shield.nvidia.pl/