Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2017, 12:14

autor: Góral

T-Mobile Warsaw Games Week 2017 z rekordową frekwencją

W miniony weekend w Warszawie odbyły się targi T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Organizatorzy właśnie poinformowali, że hale EXPO XXI odwiedziła rekordowa liczba blisko 34 tysięcy osób.

Organizatorzy targów T-Mobile Warsaw Games Week 2017 pochwalili się w przesłanej wiadomości prasowej sukcesem, jaki osiągnęła tegoroczna edycja. Impreza z roku na rok zyskuje na wartości, o czym świadczą najnowsze dane. W ciągu trzech dni hale EXPO XXI w Warszawie odwiedziło 33 716 osób. W ramach porównania, w zeszłym roku na targach, które dodatkowo trwały o jeden dzień dłużej, pojawiło się „tylko” 24 300 fanów elektronicznej rozrywki.

Hale EXPO XXI pękały w szwach podczas T-Mobile Warsaw Games Week 2017. - T-Mobile Warsaw Games Week 2017 z rekordową frekwencją - wiadomość - 2017-10-18
Hale EXPO XXI pękały w szwach podczas T-Mobile Warsaw Games Week 2017.
T-Mobile Warsaw Games Week 2017 w skrócie:
  • 33 716 odwiedzających;
  • 12 000 m2 powierzchni wystawowej;
  • 37 wystawców;
  • impreza połączona z LifeTube Video Fest.

W tym roku na T-Mobile Warsaw Games Week pojawiło się aż trzydziestu siedmiu wystawców, w tym giganci pokroju Activision, Microsoftu, Ubisoftu, Nintendo czy Sony Interactive Entertainment Polska. Do tego doszedł jeden z największych polskich dystrybutorów – firma Cenega – kilku mniejszych, jak IMGN.PRO, a także szereg innych firm, np. Seagate, Manta czy Good Loot. Nie zabrakło tam i naszej ekipy. Na stanowisku GRYOnline.pl mogliście obejrzeć przedpremierowe pokazy gier, posłuchać koncertu zespołu Percival czy zbić piątki z zespołem tvgry.pl – więcej na ten temat pisaliśmy dwa dni temu.

Krótko pisząc, trzecia edycja T-Mobile Warsaw Games Week okazała się tą najlepszą i największą, więc z pewnością zachęci organizatorów do dalszych starań. Jeśli nie mieliście okazji zagościć w miniony weekend w stolicy, to w ramach pocieszenia zamieszczamy kilka zdjęć z imprezy (wszystkie materiały załączone do newsa zostały nadesłane przez organizatora) oraz zachęcamy do odwiedzenia profilu targów na Facebooku, gdzie znajdziecie nagrania wideo podsumowujące trzy dni WGW.

Armia kierowców VR. - T-Mobile Warsaw Games Week 2017 z rekordową frekwencją - wiadomość - 2017-10-18
Armia kierowców VR.
Duże targi bez cosplayu? Nie tym razem. - T-Mobile Warsaw Games Week 2017 z rekordową frekwencją - wiadomość - 2017-10-18
Duże targi bez cosplayu? Nie tym razem.