Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2014, 19:15

autor: Ender

Szczegóły oficjalnej premiery Diablo III: Reaper of Souls w Polsce

Firmy CDP.pl oraz Blizzard Entertinment podały szczegóły dotyczące oficjalnej premiery dodatku Diablo III: Reaper of Souls w Polsce. Rozpoczęcie sprzedaży gry, a także okolicznościowa impreza z deweloperami oraz możliwością wygrania wielu nagród odbędzie się 24 marca w warszawskich Złotych Tarasach.

Diablo III zadebiutowało w połowie 2012 roku. Od tamtego czasu gra przeszła sporo zmian i doczekała się wielu poprawek - Szczegóły oficjalnej premiery Diablo III: Reaper of Souls w Polsce - wiadomość - 2014-03-21
Diablo III zadebiutowało w połowie 2012 roku. Od tamtego czasu gra przeszła sporo zmian i doczekała się wielu poprawek

Oficjalna światowa oraz polska premiera dodatku Diablo III: Reaper of Souls będzie miała miejsce 25 marca. Firma CDP.pl, a więc oficjalny dystrybutor gier Blizzard Entertainment w naszym kraju, przygotowała uroczystą imprezę z okazji debiutu długo oczekiwanego rozszerzenia. Ma ona mieć miejsce 24 marca w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy. Wszyscy, którzy pojawią się na miejscu będą mogli kupić Reaper of Souls, zarówno w standardowej jak i kolekcjonerskiej edycji, wraz z wybiciem godziny 22.00.

To jednak nie wszystkie atrakcje przygotowane przez organizatora. Od samego rana gracze wezmą udział w turniejach oraz konkursach. Specjalne upominki czekają także na cosplayerów i fanów, którzy pojawią się na miejscu w strojach postaci z serii Diablo. O godzinie 17.00 wystartuje oficjalna część wydarzenia, której prowadzącym będzie Michał Figurski. Zebrani będą mieli okazję wysłuchać i spotkać się z twórcami gry, a także wziąć udział w wielkim odliczaniu przed rozpoczęciem sprzedaży. Partnerem CDP.pl przy organizacji eventu jest sieć sklepów Komputronik oraz Wydawnictwo Insignis, odpowiadające za opublikowanie książki Diablo III: Nawałnica światła.

Plan uroczystej warszawskiej premiery Diablo III: Reaper of Souls:

10.00-17.00

  1. poranna rozgrzewka
  2. konkursy z nagrodami od Blizzard Entertainment,
  3. CDP.pl oraz Wydawnictwa Insignis
  4. Mistrz Ceremonii: Zbigniew Kozłowski

17.00-22.00

  1. oficjalna część imprezy
  2. spotkanie z twórcami gry
  3. wielkie odliczanie przed startem sprzedaży
  4. Mistrz Ceremonii: Michał Figurski

Diablo III: Reaper of Souls to pierwszy dodatek dla trzeciej części jednej z najpopularniejszych serii hack-and-slash. Tytuł wprowadza nowy, piąty akt historii oraz klasę postaci, a także szereg rozwiązań modyfikujących i rozszerzających rozgrywkę. Poza wersją na komputery PC, w którą zagramy za kilka dni, Blizzard planuje również edycję konsolową produkcji. Powinna ona pojawić się w późniejszym terminie. Na razie potwierdzono jedynie wersję na PlayStation 4. Reaper of Souls będzie dostępny w pełnej polskiej wersji językowej.

  1. Pierwsze wrażenia z testów dodatku Reaper of Souls do gry Diablo III
  2. Oficjalna strona internetowa gry Diablo III: Reaper of Souls