Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2014, 13:58

autor: Renox

Symulator Misji Ratunkowych: Emergency 5 z polskim dubbingiem

Firma Cenega, partner dystrybucyjny firmy Deep Silver między innymi w naszym kraju, poinformowała w przesłanej informacji prasowej, że do jej planu wydawniczego trafił Symulator Misji Ratunkowych: Emergency 5. Najnowsza odsłona cyklu zadebiutuje na polskim rynku 5 grudnia i będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing).

Symulator misji ratunkowych: Emergency 5 w planie wydawniczym firmy Cenega. - Symulator Misji Ratunkowych: Emergency 5 zostanie wydany przez firmę Cenega - wiadomość - 2014-11-20
Symulator misji ratunkowych: Emergency 5 w planie wydawniczym firmy Cenega.

Cenega, partner dystrybucyjny firmy Deep Silver na terenie takich krajów jak Polska, Czechy, Słowacja czy Węgry, ujawniła za sprawą przesłanej informacji prasowej, że do jej planu wydawniczego trafił Symulator Misji Ratunkowych: Emergency 5. Kolejna już odsłona popularnej serii gier strategicznych pojawi się na rodzimym rynku 5 grudnia bieżącego roku, kilka dni po światowej premierze. Co ciekawe, wydawca obiecał, że wspomniana produkcja otrzyma zarówno angielską, jak i polską wersję językową (dubbing), którą zajmie się firma QLOC S.A. Gra dostępna będzie w wersji pudełkowej i cyfrowej. Już teraz możecie składać zamówienia przedpremierowe – na przykład za pośrednictwem Sklepu GRY-Online, gdzie swój egzemplarz kupicie w cenie 55,90 zł. Oferty innych sprzedawców obejrzeć możecie za sprawą umieszczonego po prawej stronie panelu naszej porównywarki cenowej.

Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun omawianego tytułu:

Symulator misji ratunkowych: Emergency 5 ponownie pozwoli nam wcielić się w dowódcę fikcyjnej organizacji ratunkowej, pod kontrolą którego znajduje się cała masa różnego rodzaju jednostek operacyjnych i lotniczych; łącznie będzie ich aż 20. Swoje działania prowadzić będziemy na obszarze trzech dużych niemieckich miast - Monachium, Hamburga oraz Berlina. Gra zaoferuje bardziej dopracowaną względem poprzedniej części oprawę wizualną, ulepszony interfejs, tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy w jednej drużynie oraz potężny edytor map.