Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2013, 09:19

Świetna passa Starbound. Top 10 Steam (8 - 14 grudnia)

Starbound pozostaje najchętniej kupowanym tytułem na Steamie, jednej z najpopularniejszych platform cyfrowej dystrybucji. Zapraszamy do zapoznania się z listą pozostałych bestsellerów.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedajacych się gier w usłudze elektronicznej dystrybucji Steam w minionym tygodniu.

Drugi tydzień z rzędu Starbound znajduje sie na pozycji lidera sprzedaży, wyprzedzając Rust, kolejną survivalową grę, których wysyp obecnie obserwujemy. Na miejscu czwartym zadebiutował Wasteland 2 - jeden z najbardziej oczekiwanych erpegów, do którego rekę nieustannie przykłada Brian Fargo.

Po części siódmej, na Steama trafiła także ósma część Final Fantasy. To zapewne już koniec takich miłych niespodzianek, bo wątpliwe jest, aby Japończycy ze Square-Enix byli zainteresowani portowaniem blisko czternastoletniej “dziewiątki”, która wcześniej na PC, w przeciwieństwie do FFVII i FFVIII, nigdy się nie ukazała.

Wielkimi krokami nadchodzi także premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu The Walking Dead. Na razie tytuł znajduje sie na samym dole tabeli, ale zapewne tylko do czasu...

1.

Starbound

2.

Rust

3.

Dragon Age: Origins - Ultimate Edition

4.

Wasteland 2

5.

Final Fantasy VIII

6.

Assassin’s Creed IV: Black Flag

7.

L.A. Noire

8.

7 Days to Die

9.

The Bureau: XCOM Declassified

10.

The Walking Dead Season 2