Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2020, 12:05

Światowa premiera Demon's Souls; zobacz edytor postaci i gameplay

Nowe materiały wideo z Demon's Souls pokazują, że edytor postaci pozwoli na stworzenie prawdziwych pokrak. Kilkanaście minut akcji utwierdza nas w przekonaniu, że to najładniejszy tytuł startowy PS5.

Wraz z premierą PlayStation 5 zeszło embargo na wszystkie materiały z premierowych gier. Demon’s Souls jest jednym z tych tytułów, który wzbudza największe zainteresowanie wśród graczy. Nowe materiały wideo pokazują, że produkcja wygląda wyjątkowo dobrze. Studio Bluepoint Games przyłożyło się i dostarczyło tytuł, któray już na samym starcie jest solidnym argumentem do przesiadki na PS5.

Zanim jednak przejdziemy bezpośrednio do rozgrywki, warto rzucić okiem na premierowy zwiastun remake’u gry z 2009 roku. Nie widać na nim zbyt wielu nowych ujęć, choć ponowny rzut na lokacje, które odwiedzimy, połączony z głównym motywem muzycznym pozwoli wczuć się w klimat.

Trailer zaliczony? To czas przejść do głównego dania. Na początek kilkanaście minut z rozbudowanym kreatorem postaci.

Jak widzicie, możliwości kreacji własnego bohatera są gigantyczne. Niektórzy postanowią stworzyć postać na własne podobieństwo, inni - jak przystało na społeczność „soulsową” - przygotują pokrakę walczącą o tytuł największego dziwactwa.

Możecie także zobaczyć początek gry w trybie wydajności, który gwarantuje 60 klatek na sekundę przy upscalowanej z 1440p rozdzielczości. Materiał w natywnym 4K możecie zobaczyć tutaj.

Demon’s Souls zadebiutuje w Polsce 19 listopada.

  1. Wierność ponad wszystko - wywiad z twórcami remake’u Demon’s Souls
  2. Strona internetowa gry Demon’s Souls