Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2011, 22:25

autor: sathorn

Świątecznych promocji na Steamie dzień trzeci

Steam jak co roku wyrusza na świąteczną wyprawę łupieżczą w głąb naszych portfeli i kont bankowych. Trzeci dzień promocji, które potrwają aż do pierwszego stycznia, nie rozczarowuje i przynosi ze sobą kolejną porcję korzystnych ofert.

Codziennie, aż do pierwszego stycznia, platforma dystrybucji cyfrowej Steam raczyć będzie nas promocjami. Niedawno ujawniono kolejne dwudziestoczterogodzinne obniżki ceny. Czym warto się zainteresować?

Świątecznych promocji na Steamie dzień trzeci - ilustracja #1

Dzisiejsze promocje, jak zwykle są bardzo kuszące. Warto się jednak zastanowić kilka razy, zanim wydacie swoje pieniądze, przed nami jeszcze wiele dni świątecznej wyprzedaży.

Ponadto przeceniono także całe serie gier:

Poza oczywistymi propozycjami, takimi jak S.T.A.L.K.E.R. czy Neverwinter Nights 2: Platinum polecam zapoznać się z Defense Grid: The Awakening. Bardzo sympatyczna gra z gatunku tower defense. W pozostałe tytuły nie miałem przyjemności grać, Swords and Solders HD wygląda jednak zachęcająco.

Warto także wspomnieć o tym, że wymienione wyżej przeceny nie są jedynymi promocjami dostępnymi aktualnie na platformie Steam. Większość wydawców obniżyła ceny swoich gier. Największe upusty można otrzymać kupując całe katalogi danej firmy. Rekordzistą w tej mierze obecnie jest Paradox Interactive, które oferuje Paradox Complete Pack za 74,99 euro (ok. 340zł), co jest przelicza się na rabat w wysokości aż 90%.