Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 grudnia 2009, 20:20

autor: Major Doktor Upiorna

Świąteczny wysyp prezentów w Sklepie GRY-OnLine

Dla wszystkich osób, które zdecydują się nabyć upominki dla najbliższych w Sklepie GRY-OnLine przygotowaliśmy atrakcyjną promocję. Za każdy zakup powyżej 149 złotych będzie można otrzymać atrakcyjnych upominek.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. Ci z Was, którzy nie zdecydowali się na zakup prezentów świątecznych mają na to jeszcze tylko kilka dni. Dla wszystkich osób, które postanowią nabyć upominki dla najbliższych w Sklepie GRY-OnLine przygotowaliśmy atrakcyjną promocję. Za każdy zakup powyżej 149 złotych będzie można otrzymać atrakcyjny upominek.

Do rozdania mamy:

  • programy antywirusowe ESET Smart Security 4
  • wiele ciekawych gier
  • gadżety, np. plecaki z logo Colin McRae: DiRT 2.

Promocja trwa tylko do końca przyszłego tygodnia, więc już teraz należy złożyć zamówienie na interesujące Was produkty. Sugeruję również, aby przy wyborze sposobu wysyłki zdecydować się na przesyłkę kurierską.

Waszej uwadze polecam też nasz nowy dział, w którym znajdziecie akcesoria dla graczy w atrakcyjnych cenach, np. Pad Bezprzewodowy do Xboxa 360 z grą Forza Motorsport 3 za 269,90 zł lub Joypad Logitech Chillstream Controller za 129,90 zł. Dział będzie sukcesywnie uzpełniany o kolejne pozycje przeznaczone dla PC oraz konsol X360, PS3, PS2, PSP, Wii i NDS.

Serdecznie zapraszam do zakupów w Sklepie GRY-OnLine.